Her Kıtaya, Her İklime Uygun; 41 Farklı Seri İle Fıratpen Pencere Fuarı’ndaydı

Fıratpen, Winhouse, Gedizpen markalarıyla katıldığı Avrasya Pencere Fuarı’nda yeni ürünleri ilgi odağı oldu. Her sene farklı bir yeniliği sektörün beğenisine sunan Fırat başarılı bir fuarı daha geride bıraktı.

 

 

 

firatpen 82a

20. Uluslararası Pencere Fuarı’na geçen sene olduğu gibi Fıratpen, Winhouse ve Gedizpen markalarıyla 1102 m²’lik standıyla 8. salonda katılan Fırat, yeni ürünleriyle sektör profesyonellerinin buluşma noktası ve ilgi odağıydı. 4-7 Mart tarihleri arasında TÜYAP’ta gerçekleşen fuar sektörün nabzını tutarken Fırat gerek iç pazar gerekse ihracat hedefleri anlamında başarılı bir fuarı daha geride bıraktı. Fuarı ziyaretçi sayısı geçtiğimiz yıla göre düşüktü. 

Fırat’ın yenilikçi ürünler bölümünde sergilediği Giyotin, Shutterbox Panjur Sistemleri, Selenit Hollanda kasa ve orta kayıttan uygulanan cephe sistemi, Zenia Slide, Zenia Hebeschiebe ve 75’lik sürme köşe uygulamaları ve ihracat departmanı için coğrafyalara özel tasarlanan seriler sektör temsilcileri, mimarlar ve müteahhitler tarafından büyük ilgi gördü. Özellikle dar açıklıklarda sürme kolaylığı sağlayan Giyotin Sistemi ve yüksek geçişler için tasarlanan özel pvc cephe uygulamaları tüm ziyaretçilerin yakından incelediği ürünlerdi. Yeni tasarım Shutterbox monoblok sistemler 2 farklı kutu ölçüsüyle sektörün beğenisine sunuldu.

Tüm görüşme odalarını Selenit Hollanda kasa ve orta kayıt profilleriyle tasarlanan PVC cephelerden uygulayarak dikkatleri çeken Fırat, 41 farklı serisini ve 22 farklı renk seçimini yurtiçi ve yurtdışı ziyaretçilerinin beğenisine sundu.

Fıratpen attended Window Fair with its 41 Different Series Suitable for Every Continent and Climate

Fıratpen, in the Eurasia Window Fair it participated with Winhouse and Gedizpen brands, became the focus of attention. Offering a different innovation to the taste of the sector every year, Fıratpen left another successful fair behind.

firatpen 82b

Powered by OrdaSoft!