ktm panjurErsaş, KTM Panjur ile Estetik ve İşlevselliği Bir Arada Sunuyor

Alüminyum ve PVC sektörünün önde gelen markaları arasında yer alan Ersaş, kutusuz olma özelliğiyle öne çıkan KTM Panjur ile işlevselliği, estetikle birleştiriyor.

 

 

Bugün bir dünya markası olarak çalışmalarını sürdüren Ersaş, Ar-Ge çalışmalarıyla ürün portföyünü geliştirmeye devam ediyor. Marka konut, iş yeri gibi farklı yaşam ve çalışma alanlarında kullanılmaya yönelik geliştirdiği KutusuzTürkMalı (KTM) Panjur ile önemli bir yeniliğe daha imza attı. Yüksek üretim kapasitesi ile tamamen yerli üretim olan KTM Panjur, sahip olduğu özellikleriyle hem uygulamada hem de kullanım da kolaylık sunuyor.

 

ktm panjur 2

‘’Kutusuz Panjur Olur Mu? Demeyin, Oldu İşte!’’

Ersaş, ‘’Kutusuz Panjur Olur Mu? Demeyin, Oldu İşte!’’ sloganı ile panjurda yeni bir dönemi başlatıyor. KTM Panjur’u farklı kılan en önemli özelliklerinden biri, kutusuz olması. Bu özelliğiyle KTM Panjur, kutu sisteminin kullanıldığı panjurlarda yaşanan büyük sorunları ortadan kaldırıyor. Her türlü projeye mükemmel uyum sağlayan KTM Panjur, bina dış yüzeyine taşmayan ve mevcut pencereler üzerine çok kolay uygulanan bir panjur sistemine sahip bulunuyor. Bu özelliği ile estetik görünümü ve işlevsellikleriyle mimari dizaynda ve dekoratif uygulamalarda uygun çözümler sunuyor.

Avantajlı İmalat ve Montaj Uygulaması

Ersaş, Türkiye ve dünya pazarı için tasarladığı ürünlerin satış politikasında olduğu gibi, KTM Panjur’da da üretici bayilikler düzeni ile çalışma işleyişini sürdürüyor. Ürünün deneme çalışmalarıyla paralel olarak ön talepler de almaya başladı. Ürün lansmanı yapıldıktan sonra üretici bayilik ön talepleri değerlendirilip hızlı şekilde Türkiye genelinde bayilik sistemi oluşturulacak. KTM Panjur’un sahip olduğu avantajlı imalat ve montaj uygulaması, şimdiden pencere üreticilerinin dikkatini çekmeye başladı. Üreticiler tarafından gelen talep, her geçen gün artıyor. Ersaş’ın devam eden yatırımlarının içinde bulunan 100.000 metrekare arazi üzerindeki 70.000 metrekare inşaatın 10.000 metrekarelik kısmında, KTM Panjur üretimi gerçekleştiriliyor.

Ersaş introduces Aesthetics and Functionality in One with KTM Shutter 

Among the leading brands of Aluminum and PVC sector, Ersaş unites functionality with aesthetics by KTM Shutter, which comes to the fore thanks to its feature of being without box.

Powered by OrdaSoft!