Rehau Türkiye Ülke Müdürü Murat SARIMADEN: “Bu Sene Yenilenebilir Enerji Üzerine Odaklanacağız”

Sürdürülebilir inşaat ve modernizasyon için ileriye dönük ve bütünsel çözümler sunan Rehau Türkiye, 2021 yılında yenilenebilir enerji, tasarruflu ürünler ve akıllı sistemler üzerine odaklanıyor.

 

2021 yılında ihracat hacmini artıracak çalışmalar gerçekleştirmeyi hedeflediklerini belirten Rehau Türkiye Ülke Müdürü Murat SARIMADEN, Rehau Türkiye’yi çekim merkezi haline getirerek, Türkiye’nin gücünü ortaya koymak istediklerinin altını çizdi. 

 

rehau 1a

5 Kıtada 170’den Fazla Ülkede

Rehau olarak 5 kıtada, dünyanın 170’den fazla ülkede yaklaşık 22.000 çalışanımız ile otomotiv, beyaz eşya, tesisat, yerden ısıtma, mobilya ve pencere birimlerinde polimer bazlı çözümler üzerine uzmanlaşmış bir marka olduklarını vurgulayan Murat SARIMADEN, “Rehau Türkiye olarak uzun yıllardır Avrupa`daki müşterilerimiz için Almanya’nın kalite standartlarında polimer işliyoruz. Pandemi öncesinden başlattığımız dönüşüm programı çerçevesinde polimer alanında önemli bir merkez olma yolunda ilerliyoruz.  Gerek üretim rekabetçiliğiyle gerek AR-GE çalışmalarımızın üretim tekniklerimize getireceği yeni bakış açılarıyla ihracatımızı artırmayı planlıyoruz. Satış tarafında ise sistemsel çözümlerimiz, komşu ülke ve coğrafyalarda gerek pazarlama gücü gerekse profesyonel teknik desteklerimizle REHAU Türkiye’nin gücünü ortaya koymak istiyoruz. Yenilenebilir enerji ve bunun getirdiği yeni ihtiyaçlar, dolayısıyla enerji tasarruflu ürünler ve diğer akıllı sistem çözümleri bu sene üzerinde yoğunlaşacağımız ürünler arasında yer alacak” dedi. Bu bağlamda çalışan sayılarını yüzde 20 oranında artıracaklarını söyleyen Murat SARIMADEN, 2021 yılının ortalarına doğru hedefledikleri büyüme programını tamamlayacaklarını kaydetti.

Rehau Turkey Country Manager Murat SARIMADEN: “This Year We Will Focus On Renewable Energy”

Rehau Turkey Country Manager Murat SARIMADEN who stated that they will carry out studies especially on renewable energy in 2021, also said that they will put the power of Rehau Turkey in neighboring countries and regions.

Powered by OrdaSoft!