Egepen Deceuninck Yeni Serisi LegendArt’ı Satışa Sundu

PVC profil sektöründe ilklerin öncüsü Egepen Deceuninck, zarif tasarımın üstün performans ile buluştuğu yeni serisi LegendArt’ı satışa sundu.

 

LegendArt Pencere ve Kapı Sistemleri, en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş keskin ve mükemmel tasarımıyla mekanlarınızın tarzına uyum sağlayarak şıklığı ön plana çıkartıyor. Keskin ve zarif çizgileri ile mekanların mimarisiyle ve dekorasyonuyla uyum içinde olan, akustik yalıtımı ve statik güç özelliği ile yalıtım konusunda bütçenize büyük bir fayda sağlayan LegendArt, sınırsız renk seçeneği de sunuyor.

 

 

egepen 94a

70 mm genişliği, 5 odacıklı yapısı ile mükemmel bir ısı yalıtımına sahip olan LegendArt Sistem, ısı yalıtımında 0,9 W / m2 K’nin altında performans sunuyor. Rüzgârın fazla olduğu bölgelerde bile, statik orta kayıt ve cephe profilleri ile en uygun çözüm oluyor.

LegendArt ile Zarif Tasarım, Mükemmel Performans ile Buluşuyor

Yeri seri hakkında açıklamada bulunan Egepen Deceuninck Genel Müdür Yardımcısı Tamer ÖZEN, “İlklerin öncüsü Egepen Deceuninck olarak yeni ürünümüzü tüketicilerimize sunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Bizler her zaman daha iyiyi üretmeye ve tasarlamaya devam edeceğiz. Sektörümüze damga vurması hedeflenen yeni ürünümüz LegendArt ile Egepen Deceuninck, her zamanki gibi adından başarı ile söz ettirmeye devam edecek’’ dedi.

Egepen Deceuninck has Launched Its New Series, LegendArt      

Egepen Deceuninck, the breaker of new grounds in the PVC profile industry, has launched its new series, LegendArt, where elegant design meets superior performance.

Powered by OrdaSoft!