Şehitlerimiz tekrar

EDİTORYAL

Kemal Bey resim 2021Ekonomimizin Yükselişiyle Sektörlerimizin Çarkları Daha Hızlı Dönüyor

Yaz aylarını uğurladığımız bu günlerde firmalarımız da 2023 hedeflerine doğru koşar adım ilerliyor. Yılın ilk çeyreğini yüzde 7,3 büyüme ile kapatan ekonomimiz, enerji krizi ve enflasyon oranlarının tavan yaptığı 2. çeyrekte yüzde 7,6 oranında bir büyüme performansı sergiledi. Ekonomimiz büyüdükçe sektörlerimizde çarklar daha hızlı dönüyor, küresel ticari faaliyetlerimiz hızlanıyor. Bizler de Win&ARTProje ve ALU&Art Dergileri olarak firmalarımızın başarılarını sizlere aktarmayı sürdürüyoruz. Firma ziyaretlerimizin yanı sıra sektörümüzün buluşma adresi olan fuarlarımızda da firmalarımızın çalışmalarına bizzat şahitlik ettik. Firmalarımızın fuar değerlendirmelerini sizlere aktarırken yılsonu hedeflerini sayfalarımıza taşıdık.

Yılın son çeyreğinde firmalarımız gibi biz de 2023 hedeflerimizi masaya yatırmaya başladık. Tüyap Fuarcılık’ın yurtdışı fuar satış partneri olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Fuar projelerimizin ilkini 8-11 Mart 2023 tarihinde Sırbistan’da düzenlenecek Windoshow-Uluslararası Pencere, Kapı, Cam ve Ekipmanları Fuarı ile gerçekleştireceğiz.  Yapı sektörünün en önemli 3 kolunu tek çatı altında toplayarak alanında Balkanların en büyük ticari etkinliği olmaya hazırlanan fuar, firmalarımıza Güneydoğu Avrupa’nın yükselen yıldızı Belgrad’da, Balkan ülkelerindeki önemli karar vericilerle benzersiz ticari bağlantılar kurma ve network oluşturma fırsatı sunacak. Farklı ülkelerde de düzenlenecek fuar çalışmalarımızla firmalarımızın sesi olmaya devam edeceğiz.

Mimart Yayıncılık olarak temmuz ayında Win&ARTProje - ALU&Art Dergilerimiz ve Fuar Özel Sayımızla kapı pencere sektörünün en büyük ve en önemli buluşmalarından biri olan Fensterbau Frontale Fuarı’nda tek Türk medya partneri olarak her zamanki gibi yerimizi aldık.

Bu yıl ikincisini yayınladığımız Almanya Özel Sayımızı Cam-Hırdavat ve Alüminyum Fuarlarına hazırladık. 20-23 Eylül Düsseldorf Glasstec Fuarı’nda, 25-28 Eylül Köln Eisenwarenmesse Fuarı’nda ve 27-29 Eylül Düsseldorf Aluminium Fuarı’nda tek Türk Medya partneri olarak özel sayımızın dağıtımını gerçekleştireceğiz.

Dergimizin yeni sayısını sizlere ulaştırdığımız bugünlerde Mimart Yayıncılık olarak sektörümüzün dev buluşmalarından biri olan Avrasya Kapı, Pencere, Cam, Alüminyum Fuarları’na yönelik hummalı bir hazırlık içeresindeyiz. 12-16 Kasım tarihlerinde Tüyap Kongre ve Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek fuarda her zaman olduğu gibi 3 ayrı stant ve 3 ayrı dergi ile yerimizi alacağız. 5 gün boyunca firmalarımız ve sektörümüzün çok önemli kuruluşlarıyla bir araya geleceğiz. Fuarın sektörümüzün gelişimine yön veren, verimli iş bağlantıları sağlayan, ihracat faaliyetlerine büyük açılım getiren çok önemli kazanımlarını yeni sayılarımızda işleyeceğiz.

Sözlerimizi burada tamamlarken ekonomimizin önlenemez yükselişinin önümüzdeki günlerde  de devam etmesini, ülkemize birlik ve bereket getiren bir dönem olmasını diliyor, yıl sonunda başarılarla dolu bir tabloya imza atmayı temenni ediyoruz.

 

 

 

 

imza


E-DERGİLER

 

win87kpk      ozel2021kpk     yd48kpk

SATILIK MAKEDONYA 3Makedonya’da Yerleşik Türkiye’nin Önde Gelen Markalarının Bayiliğine Sahip 17 Yıldır Faaliyet Gösteren Firmamızı Satıyoruz.

Makedonya’da Yerleşik Türkiye’nin Önde Gelen Markalarının Bayiliğine Sahip Makedonya’nın 200 Noktasına Hitap Eden Yapı Malzemeleri Sektöründe 17 Yıldır Faaliyet Gösteren Firmamızı Satıyoruz.

 

 

 

Detaylar İçin +90 532 272 82 17

 

* Makedonya’da yatırım yapan firma sahiplerine Avrupa birliğine vize serbestisi,

* Makedonya’dan yapılacak ihracat için önemli devlet destekleri ve AB fonları avantajlarıyla

 

A Company Resident in Northern Macedonia, Operating in the Building Materials Industry for 17 years,Being a Dealer of reputable and famous brands of Turkey Having Distribution network over 200 point in the market in Macedoniais waiting for her new owners.

 

For further details Please contact : +90 532 272 82 17    

 

Note:

*A country who is very close to become a member of the EU will allow the owners to further expand its activities to EU market.

*With the new regulation which is waiting to be pass from the Government the investors will have the opportunity to get the citizenship which will allow to travel in EU without Visa.

 

SATILIK MAKEDONYA