Avrasya Kapı, Pencere ve Cam Fuarları’na Yurtdışından Ziyaretçi Akını

Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde 12-16 Kasım tarihleri arasında gerçekleşen Avrasya Pencere, Kapı ve Cam Fuarları’na 544 firma ve firma temsilciliği katıldı. Uluslararası alım heyetleri kapsamında 100’ün üzerinde ülkeden 600’e yakın sektör profesyonelini bir araya getiren fuarlar toplam 60.128 ziyaretçiyi ağırladı.

Bölgenin en büyük ve prestijli sektörel fuarlarının başında gelen Avrasya Pencere, Avrasya Kapı ve Avrasya Cam Fuarları, 12-16 Kasım 2022 tarihleri arasında İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde ziyaretçileriyle buluştu.

23. kez kapılarını açan Uluslararası Pencere, Panjur, Cephe Sistemleri ve Aksesuarları, Profil, Üretim Teknolojileri ve Makineleri, Yalıtım Malzemeleri, Hammadde ve Tamamlayıcı Ürünler Fuarı; pencere üretim makineleri, pencere üretim teknolojileri, pencere profil, profil üretim makineleri, profil üretim teknolojileri, pencere mekanizmaları, pencere yan sanayi, cephe sistemleri, yalıtım malzemeleri, hammadde ve tamamlayıcı ürünler gibi birçok alanda faaliyet gösteren sektörün lider konumundaki karar vericilerini bir araya getirdi.

 

reed tuyap 80a

126 Ülkeden Ziyaretçi Akını

Pencere ve Kapı Sektörü Derneği (PÜKAD), Pencere Üreticileri Kalite Birliği Derneği (PÜKAB) ve Girişimci Alüminyum Sanayici ve İş İnsanları Derneği (GALSİAD) destekleri ile gerçekleşen fuarları; 126 ülkeden 13.143’ü yurtdışı ve 46.985’i Türkiye’den olmak üzere toplam 60.128 kişi ziyaret etti.

Rekor Katılım

Reed Tüyap Fuarcılık Genel Müdürü Ali MUHARREMOĞLU, “Avrasya Kapı, Pencere ve Cam Fuarları’nı rekor bir katılım ile tamamladık. Sektöründe önde gelen katılımcı firmalarımız kapı, pencere ve cam alanındaki en son yenilikçi çözümleri ziyaretçiler ile buluşturdu. Ayrıca bu yıl Alüminyum ve Gölgelendirme özel bölümleriyle de tamamlayıcı konuların gördüğü ilgiden katılımcılarımız çok memnun kaldı. 126 ülkeden ağırladığımız profesyonel ziyaretçilerimiz fuarda önemli iş bağlantılarına imza attı” sözlerini kullandı.

Avrasya Kapı 14. Kez, Avrasya Cam 12. Kez Sektörü Bir Araya Getirdi

Sektörün önde gelen iç mekan kapı ve kapı sistemleri, kilit, panel, pano, bölme sistem ve aksesuarları üreticileri ürün ve hizmetlerinin sergilendiği Avrasya Kapı Fuarı 14. kez ziyaretçileriyle buluşurken, cam ürünleri ve uygulamaları, üretim-işleme teknolojileri ve makineleri ile tamamlayıcı ürün ve kimyasallarıyla fuar alanında yer alan Avrasya Cam Fuarı ise 12. kez sektör ziyaretçileriyle buluştu.

11 – 15 Kasım 2023’de Yeniden Sektörü Buluşturacak

Avrasya Kapı, Pencere ve Cam Fuarları, 11-15 Kasım 2023 tarihlerinde önemli iş bağlantılarına ev sahipliği yapmak üzere tekrar kapılarını açacak.

Visitors from Abroad Flocked to Eurasia Door, Window, and Glass Fairs

544 companies and company representatives participated in the Eurasia Window, Door, and Glass Fairs held at TÜYAP Fair and Congress Center between November 12-16. Having brought nearly 600 industry professionals from over 100 countries together within the scope of international procurement delegations, the fairs hosted a total of 60,128 visitors.

reed tuyap 80b