REHAU Türkiye, 47 İlde 185 Seçkin Bayisi ile 30 Yıldır Ekonomiye Yüksek Katma Değer Sağlıyor

REHAU Türkiye Kapı ve Pencere Sistemleri Bölümü Teknik Müdürü A. Melih VULAŞ ile dünyanın 50 ülkesinde yaklaşık 170 lokasyonu ile faaliyet gösteren uluslararası bir işletme olan REHAU’nun Türkiye ve yurt dışındaki faaliyetlerine ve çeşitli sektörlere kazandırdığı yeniliklere ilişkin bir röportaj gerçekleştirdik.

ozekin grup 84aÖz Ekin Grup Dünya Markalarını Üretme Yolunda, Yenilikçi Ürünlerini Pazara Sunuyor

Öz Ekin Grup Satış Direktörü Sedat ÇİMEN ile firmanın kuruluşundan bu yana sürdürdüğü faaliyetleri ile dünya markası olma yolunda atılan adımları konuştuğumuz bir röportaj gerçekleştirdik.

Teamplast 2024’te İhracat Hedefine Odaklanacak

Teamplast Firma Sahibi Murat ÇOBAN ile firmanın faaliyetleri ve ürün grupları ile gelecek hedefleri hakkında bilgiler edindiğimiz bir röportaj gerçekleştirdik.

 

alfapen 102Alfapen Müşteri Memnuniyetini %100’e Çıkarmak Hedefine Emin Adımlarla İlerliyor

Alfapen Yönetim Kurulu Başkanı Vehbi DİLBAZ ile firmanın kuruluşu ve 11 seriden oluşan geniş ürün portföyü hakkında bilgi edindiğimiz bir röportaj gerçekleştirdik.

conta 102Emre ELVEREN: “Sizi CNT-FLEXGAP’in Konforunu Yaşamaya Davet Ediyoruz.”

CNT-CONTA A.Ş. Yurt İçi Satış Müdürü Emre ELVEREN ile birlikte, sektöre yeni bir dinamik getirecek olan “CNT-FLEXGAP” contanın AR-GE süreci ve hedefleri üzerine bir röportaj gerçekleştirdik.

wingar 102aWingar A.Ş. Köklü Tecrübe ve Bilgi Birikimiyle Üretimde Hız Kesmiyor

Wingar A.Ş. Fabrika Müdürü Altan Akın AKDEMİR ile köklü tecrübe ve bilgi birikiminin eseri olan firmanın faaliyetleri ve ürün grupları hakkında bilgi aldığımız, geliştirdikleri ürünlerin başarısını garantileyen rekabetçi avantajlara değindiğimiz bir röportaj gerçekleştirdik.

iq aluminyum logoIQ Alüminyum Türkiye’de ve İhracatta Daha Aktif Rol Oynamaya Hazırlanıyor

IQ Alüminyum Marka Satış Direktörü Müfit ATLAS ile firmanın sektöre sunduğu sistemler hakkında bilgi aldığımız, satış ve bayi yapılanmaları ile sektörde rekabet avantajı sağlayan faaliyetlerine dikkat çektiğimiz bir röportaj gerçekleştirdik.

Maer Makina Sırbistan WindoShow Fuarı ile Orta Avrupa’ya Odaklandı

Maer Makina Firma Sahibi Erhan ÖZCAN ile Sırbistan WindoShow Fuarı’nı değerlendirdiğimiz, fuarın kazanımlarına dikkat çektiğimiz bir röportaj gerçekleştirdik.

mimarlik vakfi Mimarlık Vakfı, Faaliyetlerini ve İşbirliklerini Geliştirerek Kamu Yararına Vakıf Olmayı Hedefliyor

Mimarlık Vakfı Başkanı Bülend CEYLAN ile vakfın kuruluşundan bu yana gösterdiği faaliyetler ve hedefleri hakkında bilgi aldığımız, İMSAD üyeliğinin vakfın faaliyetlerine sağlayacağı katma değere dikkat çektiğimiz bir röportaj gerçekleştirdik.

Somfy Geliştirdiği Yeni Nesil Teknolojilerle Sektöre Yön Veriyor

Somfy Türkiye Genel Müdürü Harun AYGEN ile firmanın dünyadaki ve Türkiye’deki faaliyetleri, sektörü bekleyen yenilikleri ele aldığımız bir röportaj gerçekleştirdik.

ege keskin camEge Keskin Cam 2023’te Tamamlayacağı Yatırımla Müşteri Portföyünü Genişletecek

Ege Keskin Cam’ın Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Ali KESKİN ile firmanın 53 yıllık köklü tecrübesinin izinden giderek faaliyetleri hakkında bilgi edindiğimiz, Sırbistan WindoShow Fuarı’na ilişkin değerlendirmelerini aldığımız bir röportaj gerçekleştirdik.

Vermak Yeni Yatırımlarıyla Dünyada İlklere İmza Atmayı Sürdürecek

Vermak Makine Proje ve Satış Yöneticisi Ahmet İNAN ile firmanın faaliyetleri hakkında bilgi aldığımız Sırbistan All4Wood & WindoShow Fuarı’nı değerlendirdiğimiz bir röportaj gerçekleştirdik.

eren pvcEren PVC Yeni Yatırımlarıyla İhracat ve İthalatta Büyümeyi Hedefliyor

Eren PVC Satış Destek Uzmanı Sevinç SEMİZER ile faaliyetlerinde ulaştıkları son noktayı ele aldığımız, yeni yatırımların faaliyetlere kazandırdıkları ve gelecek hedefleri hakkında bilgiler edindiğimiz bir röportaj gerçekleştirdik.

ege profilEge Profil Ar-Ge ve İnovasyon Çalışmalarıyla Sektöre İlkleri Kazandırmayı Sürdürecek

40 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren Ege Profil, Türkiye ve dünyanın 5 kıtasına uzanan yolculuğunda çok sayıda başarı hikayesine imza attı. Ocak 2023 itibariyle yönetimi devralan Alp GÜNVARAN ile Ege Profil’in kilometre taşlarına değindiğimiz keyifli bir röportaj gerçekleştirdik.

by pergoTalip YILDIZ: “Sürekli Yenilik ve Müşteri Memnuniyeti Parolamızdır”

By Pergo Firma Sahibi Talip YILDIZ ile firmanın geçmişten bugüne sürdürdükleri faaliyetlerini ele aldığımız fark yaratan gölgelendirme ürünlerinin detaylarına değindiğimiz bir röportaj gerçekleştirdik.

m tinaz titizM. Tınaz TİTİZ: “Deprem Öldürmez Bina Öldürür”

Siyaset dünyasının duayen isimlerinden, SMUH-Sistem Mühendisliği Uygulama Hizmetleri’nin mimarı M. Tınaz TİTİZ ile sistem mühendisliği kavramını çok yönlü ele aldığımız, Kahramanmaraş merkezli depremleri sistem mühendisliğinin penceresinden aydınlattığımız bir röportaj gerçekleştirdik.

aluwin 81ALÜ-WİN Alüminyum ve PVC, Yeni Yatırımlarıyla Ürün ve Hizmet Çeşitliliğini Artıracak

ALÜ-WİN Alüminyum ve PVC firma yetkilisi Mehmet KELLECİ ile 1. yılında ziyaret ettiğimiz firmanın faaliyetleri ve ürün grupları hakkında bilgi edindiğimiz, 2023 yılı hedef, plan ve beklentilerine değindiğimiz bir röportaj geliştirdik.

pusula logoPusula Dekoratif, Avrasya’nın Dev Buluşmasında Çözüm Ortakları ve Bayileriyle Güç Birliği Oluşturdu

Pusula Dekoratif firma yetkilisi Ülkü TOPAL ile Avrasya Pencere, Cam, Kapı ve Alüminyum Fuarları’nı değerlendirdiğimiz, fuarın firmanın faaliyetlerine kazandırdıklarına ve gelecek hedeflerine değindiğimiz bir röportaj gerçekleştirdik.

metal kimya lgoAvrasya’nın Dev Buluşması Metal Kimya’nın Yeni Pazar Hedeflerinin Altın Anahtarı Oldu

Yıldırım T. KALECİK ile firmanın geçmişten bugüne uzanan üretim ve ihracat faaliyetlerinden yola çıkarak Avrasya Pencere, Cam, Kapı ve Alüminyum Fuarları’nı değerlendirdiğimiz bir röportaj gerçekleştirdik.

Özgenç Makina, Avrasya Pencere, Cam ve Kapı Fuarları’nda En Yeni Modellerini Sergiledi

Özgenç Makina Yönetim Kurulu Başkanı Serkan MIŞIL ile Avrasya Pencere, Avrasya Cam ve Avrasya Kapı Fuarları’nda gerçekleştirdikleri çalışmalar hakkında bilgi edindiğimiz, fuara ilişkin değerlendirmelerini aldığımız bir röportaj gerçekleştirdik.

windoformWindoform 2023’te Üretimini 2’ye Katlayıp Yeni Pazarlara Açılacak

Windoform Satış ve Pazarlama Müdürü Ümit AYHAN ile fuarların ihracat faaliyetlerine katkılarından yola çıkarak Avrasya Pencere, Cam, Kapı ve Alüminyum Fuarları’nı değerlendirdiğimiz, 2023 hedeflerine ilişkin bilgiler aldığımız bir röportaj gerçekleştirdik.

kortas iogKortaş Kimya Avrasya Pencere, Avrasya Cam ve Avrasya Kapı Fuarları’nda En Yeni Ürünleriyle Yerini Aldı

Kortaş Kimya ortaklarından Hüseyin TAŞKAYA ile firmanın kuruluşundan bu yana gerçekleştirdiği faaliyetlerinin izini sürerek Avrasya Pencere, Avrasya Cam ve Avrasya Kapı Fuarları’na ilişkin değerlendirmelerini aldığımız bir röportaj gerçekleştirdik.

atlas gamaATLAS GAMA 38 Yıllık Birikimiyle Geliştirdiği Süper Menteşe ile Sektöre Zaman ve Maliyet Tasarrufu Getirdi

ATLAS GAMA firma yetkilisi Bekir ESEN ile 38 yıllık köklü tecrübenin eseri akıllı ve tasarruflu Süper menteşeyle sektöre kazandırdıklarını ele aldığımız, montaj ve kullanım kolaylığı sağlayan üstün yönlerine dikkat çektiğimiz bir röportaj gerçekleştirdik.

full windowsFull Windows Genel Müdürü Esat ERDURAK: “Full System Pencere Profilleri,  Alüminyum Sektörüne Önemli Katkılar Sağlayacak”

Full Windows Genel Müdürü Esat ERDURAK’tan üniversite - sanayi işbirliğinin örneklerinden biri olan poliüretan dolgulu alüminyum pencere sistemi çalışmasının detaylarına ilişkin bilgiler aldık.

ozay plise ozel lgÖzay Plise Sineklik ve Perde Sistemleri Kazancını Öz Sermayeye Aktararak Hedefi 12’den Vuracak

Özay Plise Sineklik ve Perde Sistemleri Satış ve Pazarlama Müdürü Emrah DÜNDAR ile firmanın kuruluşundan bu yana sürdürdüğü faaliyetler hakkında bilgi aldığımız, üretim stratejisinin yön verdiği gelecek hedeflerine değindiğimiz bir röportaj gerçekleştirdik.

wiberant lgWiberant Yapı, Yüksek Teknoloji Gücü ve Köklü Tecrübesiyle Kaliteyi Zirveye Taşıdı

Wiberant Yapı yetkilisi Kenan ÇİÇEK ile yüksek teknolojik güç ve köklü tecrübenin firmaya kazandırdıklarını vurguladığımız, bayilik faaliyetleri ve yeni dönem hedeflerine dikkat çektiğimiz bir röportaj gerçekleştirdik.

ergun yapi lgErgün Yapı’dan Üç Yeni Yatırım Alüminyum, Panjur ve Cam Balkon Makineleri Faaliyette

Ergün Yapı kurucularından Ahmet ERGÜN ile yeni yatırımları odağında gerçekleştirdikleri faaliyetleri hakkında bilgiler edindiğimiz, yurtiçi ve yurtdışında elde ettikleri başarıların arkasında yer alan unsurları ele aldığımız bir röportaj gerçekleştirdik.

unal umitcam lgÜnal Ümit Cam 2023’te Yeni Makine Yatırımıyla Yüzünü İhracata Dönecek

Ünal Ümit Cam firma yetkilisi Mustafa ÜNAL ile firmanın kuruluşundan bu yana geçtiği kilometre taşlarını ele aldığımız, 2023 hedeflerine ilişkin bilgiler edindiğimiz bir röportaj gerçekleştirdik.

liva cam lgLiva Cam Makine, Glasstec Fuarı’nda Makinelerine Eklediği Yeni Özelliklerle Göz Doldurdu

Glasstec Fuarı’na ilişkin görüşlerine başvurduğumuz Liva Cam Makine yetkilisi Tahir TUNCAY ile fuarın firmaya katkılarını ele alarak sergiledikleri ürün yelpazesine ilişkin bilgiler edindiğimiz bir röportaj gerçekleştirdik.

Salt Cam Glasstec Fuarı’nda Kurduğu Bağlantılarla İhracatını Artıracak

Salt Cam Satış ve Pazarlama Uzmanı Galip SALT ile ilk kez katıldıkları Glasstec Fuarı’nı değerlendirdiğimiz, fuarın kazanımlarını ele aldığımız bir röportaj gerçekleştirdik.

Özgenç Makina Avrupa’nın En İyi Çözüm Ortağı Olarak Yeni Yatırımlarla Büyüyecek

Özgenç Makina Yönetim Kurulu Başkanı Serkan MIŞIL ile firmanın 40 yıllık başarı hikayesinin izinden giderek gelecek hedeflerine değindiğimiz, sektörde fark yaratan özelliklerine dikkat çektiğimiz bir röportaj gerçekleştirdik.

ergunyapi 96aErgün Yapı Fensterbau Frontale Fuarı’nda Alüminyum Kapı Pencere Sistemleriyle İlgi Odağı Oldu

Ergün Yapı Genel Müdürü Ahmet ERGÜN ile Fensterbau Frontale Fuarı’na ilişkin değerlendirmelerini aldığımız, fuarda sergilenen ürünler ve fuarın faaliyetlerine katkılarına yönelik bir röportaj gerçekleştirdik.

ozgenc makina lÖzgenç Makina, Fensterbau Frontale Fuarı’nda Kanada, Avustralya, Balkanlar, Avrupa, Afrika ve Amerika’dan Ziyaretçileri Standında Buluşturdu

Özgenç Makina Genel Müdürü Serkan MIŞIL ile Fensterbau Frontale Fuarı’na ilişkin değerlendirmelerini aldığımız, fuarda tanıttıkları en yeni ürünler hakkında bilgiler edindiğimiz, firmanın gelecek fuar takvimine parantez açtığımız bir röportaj gerçekleştirdik.

winstoneUzun Yıllara Dayalı Tecrübesiyle Hızlı Adımlar Atan Winstone, 2023’te Yurtdışında Şube Açacak

Winstone Firma Yetkilisi Evren GÜNDOGDU ile kariyer yasamında edindigi deneyimin izini sürerek firmanın faaliyet alanları ve gelecek hedefleri hakkında bilgiler verdigi ve sektörel değerlendirmelerde bulundugu bir röportaj gerçeklestirdik.

vermakVermak Fensterbau Frontale Fuarı’nda Uzun Vadeli Anlaşma ve Bayilik Sözleşmelerine İmza Attı

Vermak Proje Müdürü Ahmet İNAN ile Fensterbau Frontale Fuarı’nda gerçekleştirdikleri tanıtım faaliyetlerinin kazanımlarını ele aldığımız, önümüzdeki dönem fuar çalışmaları hakkında bilgiler edindiğimiz bir röportaj gerçekleştirdik.

dost camDost Cam Uzun Vadeli Hedeflerine Doğru Hızla İlerliyor

48 yıldır cam dünyasında faaliyet gösteren Dost Cam’ın Yönetim Kurulu Üyesi Çağdaş ÖZDEMİR ile firmanın kuruluşundan bu güne kaydettiği ilerlemeyi tüm yönleriyle ele aldığımız, uzun vadeli hedeflerine değindiğimiz bir röportaj gerçekleştirdik.

teamplast logoTeamplast Global Adımlarını Hızlandırarak 2023’te İhracat Faaliyetlerini Genişletecek

Teamplast ortaklarından Murat ÇOBAN ve Tolga BAYRI ile firmanın faaliyetleri ve hedefleri hakkında bilgiler aldığımız bir röportaj gerçekleştirdik.

 

Arma Yapı Sistemleri A.Ş En Yeni Markalarıyla Fuarda Gövde Gösterisi Yaptı

Arma Yapı Sistemleri A.Ş Ortakları Ayhan BAYRAM ve Cem YEŞİLIRMAK ile fuara ilişkin görüş ve değerlendirmelerini aldığımız, fuarın yeni markalarının yolculuklarına kazandırdıklarına dikkat çektiğimiz bir röportaj gerçekleştirdik.

bayal aluminyumBayal A.Ş. Avrasya Pencere Fuarı’nda Yurt Dışı Bayilik Anlaşmalarına İmza Attı

Bayal A.Ş firmasının sahibi Mehmet DEĞİŞMEN ile firmanın sektöre kazandırdığı çözüm odaklı yaklaşımını ve katıldıkları fuarın ticari faaliyetlere getirdiği katkılarına ilişkin bilgi edindiğimiz bir röportaj gerçekleştirdik.

Dijital Showroom Kabinimiz Standımızın Yıldızı Oldu

Yılmaz Makine Satış ve Pazarlama Genel Müdürü Ali SNOPÇE ile Avrasya Kapı, Pencere ve Cam Fuarları’nda gerçekleştirdikleri çalışmaları ve aldıkları geri dönüşleri içeren, fuara ilişkin izlenimlerini edindiğimiz bir röportaj gerçekleştirdik.

Powered by OrdaSoft!