ergunyapi 96aErgün Yapı Fensterbau Frontale Fuarı’nda Alüminyum Kapı Pencere Sistemleriyle İlgi Odağı Oldu

Ergün Yapı Genel Müdürü Ahmet ERGÜN ile Fensterbau Frontale Fuarı’na ilişkin değerlendirmelerini aldığımız, fuarda sergilenen ürünler ve fuarın faaliyetlerine katkılarına yönelik bir röportaj gerçekleştirdik.

ozgenc makina lÖzgenç Makina, Fensterbau Frontale Fuarı’nda Kanada, Avustralya, Balkanlar, Avrupa, Afrika ve Amerika’dan Ziyaretçileri Standında Buluşturdu

Özgenç Makina Genel Müdürü Serkan MIŞIL ile Fensterbau Frontale Fuarı’na ilişkin değerlendirmelerini aldığımız, fuarda tanıttıkları en yeni ürünler hakkında bilgiler edindiğimiz, firmanın gelecek fuar takvimine parantez açtığımız bir röportaj gerçekleştirdik.

winstoneUzun Yıllara Dayalı Tecrübesiyle Hızlı Adımlar Atan Winstone, 2023’te Yurtdışında Şube Açacak

Winstone Firma Yetkilisi Evren GÜNDOGDU ile kariyer yasamında edindigi deneyimin izini sürerek firmanın faaliyet alanları ve gelecek hedefleri hakkında bilgiler verdigi ve sektörel değerlendirmelerde bulundugu bir röportaj gerçeklestirdik.

vermakVermak Fensterbau Frontale Fuarı’nda Uzun Vadeli Anlaşma ve Bayilik Sözleşmelerine İmza Attı

Vermak Proje Müdürü Ahmet İNAN ile Fensterbau Frontale Fuarı’nda gerçekleştirdikleri tanıtım faaliyetlerinin kazanımlarını ele aldığımız, önümüzdeki dönem fuar çalışmaları hakkında bilgiler edindiğimiz bir röportaj gerçekleştirdik.

dost camDost Cam Uzun Vadeli Hedeflerine Doğru Hızla İlerliyor

48 yıldır cam dünyasında faaliyet gösteren Dost Cam’ın Yönetim Kurulu Üyesi Çağdaş ÖZDEMİR ile firmanın kuruluşundan bu güne kaydettiği ilerlemeyi tüm yönleriyle ele aldığımız, uzun vadeli hedeflerine değindiğimiz bir röportaj gerçekleştirdik.

teamplast logoTeamplast Global Adımlarını Hızlandırarak 2023’te İhracat Faaliyetlerini Genişletecek

Teamplast ortaklarından Murat ÇOBAN ve Tolga BAYRI ile firmanın faaliyetleri ve hedefleri hakkında bilgiler aldığımız bir röportaj gerçekleştirdik.

 

Arma Yapı Sistemleri A.Ş En Yeni Markalarıyla Fuarda Gövde Gösterisi Yaptı

Arma Yapı Sistemleri A.Ş Ortakları Ayhan BAYRAM ve Cem YEŞİLIRMAK ile fuara ilişkin görüş ve değerlendirmelerini aldığımız, fuarın yeni markalarının yolculuklarına kazandırdıklarına dikkat çektiğimiz bir röportaj gerçekleştirdik.

bayal aluminyumBayal A.Ş. Avrasya Pencere Fuarı’nda Yurt Dışı Bayilik Anlaşmalarına İmza Attı

Bayal A.Ş firmasının sahibi Mehmet DEĞİŞMEN ile firmanın sektöre kazandırdığı çözüm odaklı yaklaşımını ve katıldıkları fuarın ticari faaliyetlere getirdiği katkılarına ilişkin bilgi edindiğimiz bir röportaj gerçekleştirdik.

Dijital Showroom Kabinimiz Standımızın Yıldızı Oldu

Yılmaz Makine Satış ve Pazarlama Genel Müdürü Ali SNOPÇE ile Avrasya Kapı, Pencere ve Cam Fuarları’nda gerçekleştirdikleri çalışmaları ve aldıkları geri dönüşleri içeren, fuara ilişkin izlenimlerini edindiğimiz bir röportaj gerçekleştirdik.

vbh logoVBH Türkiye, Hızlı, Güvenli ve İnovatif Hizmetini Avrasya Pencere, Kapı ve Cam Fuarları’nda Tedarikçilerle Buluşturdu

VBH Kapı ve Pencere Sistemleri San. ve Tic. A.Ş. Satış Direktörü Baskın ERDOĞAN ile kapı pencere sektörüne kazandırdıkları sistemlerin avantajları hakkında bilgiler aldığımız, Avrasya Pencere, Kapı ve Cam Fuarları’na ilişkin değerlendirmelerini içeren bir röportaj gerçekleştirdik.

kahe yilmazlarKahe Avrasya Pencere, Kapı ve Cam Fuarları’nda Ticari İlişkilerini Hareketlendirdi

Kahe firma yetkilisi Mustafa YILMAZLAR ile Avrasya Pencere, Kapı ve Cam Fuarları’na ilişkin görüşlerini aldığımız, fuarda sergiledikleri ürünler hakkında bilgi edindiğimiz, firmanın fuardan beklentilerini konuştuğumuz bir röportaj gerçekleştirdik.

Mehtap ULUCEVİZ: “Uluslararası Pasaportu Daha Kuvvetli Bir Avrasya Pencere Fuarı İçin  Hep Birlikte Çalışmalıyız”

Fırat Altyapı ve Profil Pazarlama Müdürü Dr. Mehtap ULUCEVİZ ile Fırat’ın atılım ve başarılarla dolu tarihinin en yakın tanıklarından biri olarak 25 yıldan bu yana firmaya kazandırdıklarını, PÜKAD Başkanı kimliğiyle uzun ve kısa vadedeki hedeflerini konuştuğumuz bir röportaj gerçekleştirdik.

Albert Genau Avrasya Pencere, Kapı ve Cam Fuarları’nda Bayilik Başvurularını Artırdı

Albert Genau Yönetim Kurulu Başkanı Adil IŞILDAK ile firmanın ürün geliştirme ve bayi stratejisinin kazanımlarını fuar değerlendirmeleriyle birleştirdiğimiz bir röportaj gerçekleştirdik.

point spacerPoint Spacer Fuar Sırasında Yeni Bayi Görüşmeleri Yaptı

Point Spacer Firma Yetkilisi Seyit ÇOBANYILDIZ’dan firmalarının faaliyetleri ve ile Avrasya Pencere, Kapı ve Cam Fuarları’nda gerçekleştirdikleri çalışmalara ilişkin bilgiler aldık.

 

pidosan interpenPidosan “Çözüm Merkezi” Sloganıyla Bölgesel Marka Bilinirliğini Ulusala Taşıyacak

Pidosan Fabrika Müdürü Yasin KAPAN ile firmanın 1993 yılından bugüne uzanan başarı hikayesinin izinden gittiğimiz, Avrasya Pencere, Kapı ve Cam Fuarları’nda gerçekleştirdikleri tanıtım faaliyetlerinin sonuçlarına değindiğiniz, gelecek hedefleri hakkında bilgi edindiğimiz bir röportaj gerçekleştirdik.

Yelken Kalıp A.Ş Avrasya Pencere, Kapı ve Cam Fuarları’nda Ziyaretçilerini Fabrika Turuna Çıkardı

Yelken Kalıp A.Ş Satış Müdürü Fatih SARI ile faaliyetlerinin çok önemli kilometre taşlarına değindiğimiz, fuara ilişkin görüş ve değerlendirmelerini aldığımız bir röportaj gerçekleştirdik.

yagmurpen logoYağmurpen Yaklaşık 20 Yıllık Tecrübesini Fuarda Sergiledi

Yağmurpen ortaklarından İhsan POLAT ile Avrasya Pencere, Kapı ve Cam Fuarları’na ilişkin görüşlerini ve fuarın yansımalarına ilişkin değerlendirmelerini aldığımız bir röportaj gerçekleştirdik.

abg groupABG Group, Türkiye’de Cam, Kapı, Pencere Sektörlerinin En Kapsamlı E-Ticaret Pazaryerini Kurdu

ABG Group Yönetim Kurulu Başkanı, Ahmet Burak GÖÇÜMLÜ ile Avrasya Pencere, Kapı ve Cam Fuarları’nda gerçekleştirdikleri çalışmalardan yola çıkarak yeni e-ticaret oluşumları camtr.com pazaryerinin hedeflerine değindiğimiz sundukları çözüm ortaklığının yansımalarını ele aldığımız bir röportaj gerçekleştirdik. 

Fatih ÖZMERT: “Avrasya Pencere, Kapı ve Cam Fuarları ile İnşaat ve Yapı Sektörlerine Değer Katıyoruz”

Reed Tüyap Fuarcılık  Genel Müdür Yardımcısı Fatih ÖZMERT ile Reed Tüyap çatısı altında düzenlenen Avrasya Kapı, Pencere ve Cam Fuarları’nın hazırlık sürecini ve fuarın sektör temsilcilerimize kazandırdıklarını ele aldığımız, bu kapsamda fuarın başarılı sonuçlarına dikkat çektiğimiz bir röportaj gerçekleştirdik.

REHAU, 2022’de Türkiye’deki Yetkili Bayi Ağını Genişletecek

REHAU Pencere ve Kapı Sistemleri Teknik Müdürü Faruk YILDIZ ile Türkiye çapında 100 yetkili üretici bayi sayısı ile Türkiye’nin her noktasına pencere çözümlerini ulaştıran REHAU’nun faaliyetleri ve yeni dönemde gerçekleştirecekleri hedefleri hakkında bilgi edindiğimiz bir röportaj gerçekleştirdik.

kaya metalKaya Metal, Geniş Ürün Yelpazesi ile 2021’de Yüzde 30 Büyüme Hedefliyor

Kaya Metal firma sahibi Adnan Tahir ÇENGEL ile firmanın üretim faaliyetleri ile bölgenin ihtiyaçlarını tek elden karşılayan geniş ürün seçenekleri hakkında bilgiler edindiğimiz, 2021 hedeflerini konuştuğumuz bir röportaj gerçekleştirdik.

dogru camDoğru Cam Geniş Makine Parkuru ile En Yeni Teknolojilerle Kalite Çıtasını Artırmaya Odaklanacak

Doğru Cam Kurucusu A. Kerim KARTAK ile firmanın kurulduğu günden bu yana geçirdiği dönüşümleri ele aldığımız, rekabet gücünü artıran yönleri hakkında bilgiler edindiğimiz, sektörde yarattıkları kalite ve güven algısının sırlarını öğrendiğimiz bir röportaj gerçekleştirdik.

arti yapiArtı Yapı 2022’de Ürün Çeşitliliği ve İhracata Odaklanacak

Artı Yapı Kurucusu Osman ŞAHİN ile firmanın faaliyet alanları hakkında bilgiler edindiğimiz, 2022’ye giden yolda gerçekleştirdikleri çalışmalara parantez açarak yeni dönem hedeflerini ele aldığımız bir röportaj gerçekleştirdik

Özçelik Makine 2. Kuşağın Liderliğinde, Global Bir Dünya Şirketi Olmayı Hedefliyor

Özçelik Genel Müdürü Hasan ÖZÇELİK ile 41 yıldır kaliteli üretim ve güvenilir firma ilkesinden ödün vermeden sürdürdükleri faaliyetleri hakkında bilgiler aldığımız, global marka olma yolunda belirledikleri yol haritasının detaylarını ve yeni proje hedeflerini konuştuğumuz bir röportaj gerçekleştirdik.

Yılmaz Makine PVC Profil İşleme Merkezi Ürünüyle Yurt İçi Pazar Payını Artırmaya Odaklanacak

Yılmaz Makine Yurt İçi Satış Kıdemli Yöneticisi Serdar AKGÜL ile yeni yapılanma süreçlerini ve geliştirdikleri PVC Profil İşleme Merkezi ürününü ele aldığımız, bu kapsamda gerçekleştirecekleri yurt içi satış ve pazarlama faaliyetleri hakkında çok önemli bilgiler edindiğimiz bir röportaj gerçekleştirdik.

agra mimarlikMimar Nihat ŞEN: “Türkiye’de Kentsel Dönüşüm ‘Bina Yenileme’ ile Karıştırılıyor”

Agra Mimarlık Kentsel Dönüşüm A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı ve Kentsel Dönüşüm Uzmanı Mimar Nihat ŞEN ile 22 yıldan bu yana “Kentsel Dönüşüm”ün tüm alanlarında sürdürdüğü çalışmaları konuştuğumuz, Türkiye’de kentsel dönüşüm çalışmalarını ekonomik ve sosyal yönden masaya yatırdığımız verimli bir röportaj gerçekleştirdik.

interİnter Plastik, 2022’de Yeni Yatırımlarıyla Üretim ve İhracatta Atağa Geçecek

İnter Doğrama A.Ş. kurucu ortaklarından Serkan ŞENER ile sektörde 23 yıla ulaşan birikimlerinin bir sonucu olarak elde ettikleri başarıları konuştuğumuz, çözüm ortaklarıyla sürdürdükleri üstün kalite ve müşteri memnuniyeti odaklı faaliyetleri hakkında bilgi edindiğimiz bir röportaj gerçekleştirdik.

indecor logoIndecor, Bölgenin Üretim Üssü Olarak Hizmet Ağını Genişletiyor

Indecor kurucusu Ahmet ÖZTEN ile Kütahya’dan çevre illere uzanan yüksek teknolojili yenilikçi ürünleriyle gerçekleştirdikleri faaliyetleri hakkında bilgi aldığımız, ekonomiye nitelikli bir değer kazandıran öncü yönlerini konuştuğumuz bir röportaj gerçekleştirdik.

Eşsiz Ürün Patentine Sahip Olan Sercair, Pandemiye Rağmen Müşteri Portföyünü Genişletmeyi Sürdürüyor

Yeni nesil akıllı hava temizleme teknolojisi Sercair’in Satış Temsilcisi Niyazi ESİM ile firmayı daha yakından tanıdığımız, ürünlerinin fark yaratan yönleri hakkında bilgi aldığımız bir röportaj gerçekleştirdik.

 

firatpenMehtap ULUCEVİZ: “Sektörümüze Yerli ve Milli Bir Duruşla Öncülük Yapmaya Mecburuz”

Fırat Altyapı ve Profil Pazarlama Müdürü Dr. Mehtap ULUCEVİZ ile Fırat’ın atılım ve başarılarla dolu tarihinin en yakın tanıklarından biri olarak 25 yıldan bu yana firmaya kazandırdıklarını, PÜKAD Başkanı kimliğiyle uzun ve kısa vadedeki hedeflerini konuştuğumuz bir röportaj gerçekleştirdik.

ergbeyErgbey Şirketler Grubu, Bünyesine Eklediği Makrowin Markasıyla 5 Yılda Dünya Liderliğini Hedefliyor

Ergbey Şirketler Grubu yetkilisi Sinan GÜLOĞLU ile bünyelerinde bulunan 3 firma ile kırmızı çizgilerinden olan “kaliteli ürün ve hızlı teslimat” ekseninde sektöre kazandırdıklarını, ihracat faaliyetlerinde ulaştıkları son noktayı ele aldığımız, bünyelerine kattıkları Makrowin markasıyla ürün yelpazesini genişleterek dünya liderliğine uzanan hedeflerine dikkat çektiğimiz bir röportaj gerçekleştirdik.

ozsozerMehmet SÖZER: “İşimizden Kazandığımızı İşimize Yatırarak Bugünlere Büyüyerek Ulaşmayı Başardık”

Winsa Kütahya Tavşanlı Bayisi Öz Sözer PVC sahibi Mehmet SÖZER ile Winsa’nın köklü tecrübesinden aldıkları güçle 13 yıldır gerçekleştirdikleri üretim faaliyetlerini, yeni yatırım hedeflerini konuştuğumuz, sundukları başarı hikayesinin arkasında yatan faktörler üzerinde durduğumuz bir röportaj gerçekleştirdik.

nur zamakNur Zamak Metal Köklü Tecrübesi ve Uzman Kadrosuyla Gücüne Güç Katıyor

10 yılı aşan tecrübesi ve uzman kadrosuyla zamak külçe üretiminde köklü bir geçmişe sahip olan Nur Zamak Metal, otomotivden banyo gereçleri, fermuar tekstil, pencere ve mobilya sanayiye kadar çok sayıda sektöre dokunuyor.

tufan yapi Şükrü TUFAN: “2021’e Çok İyi Başladık, Geçen Yılın Yüzde 35 Üstünde Bir Performans Hedefliyoruz”

Uşak Winsa bayisi Tufan Yapı yetkililerinden Şükrü TUFAN ile firmanın kuruluşundan bu yana geçtiği aşamaları, yeni yatırım planları, 2021 hedefleri ve öngörülerini ele aldığımız bir röportaj gerçekleştirdik.

 

pimatechMehmet UZ: “Türkiye’nin 81 İlinde 81 Bayi Açarak Markamızı Tüm Türkiye’ye Ulaştıracağız”

Pimatech markası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet UZ ile firmanın dünden bugünegeçirdiği çokönemlikilometretaşlarınadeğinerek, yakınve uzunvadedekihedeflerine projeksiyon tuttuğumuz, sektörün kanayan yarası ham madde sorununa ilişkin çözüm arayışlarını masaya yatırdığımız bir röportaj gerçekleştirdik.

Batuhan BOYACI “Yeni Görevimle Winsa’nın Üstün Kalitesini Daha da Yukarılara Taşımayı Hedefliyorum”

Winsa Marka Satış Direktörü Batuhan BOYACI ile Winsa’nın 9mm’lik iç dış görünüm alanı ve fütürist tasarımıyla modern cephelere yepyeni bir görünüm sunan benzersiz sistemi yeni Dorado 76’nın detayları ile yeni görevindeki hedeflerini konuştuğumuz keyifli bir röportaj gerçekleştirdik.

as el aluminyumAS-EL Yapı Endüstri Market A.Ş., 2000 Atölyenin Tedarik Zincirinin En Önemli Halkası Olarak Alanında Öncü Adımlar Atıyor

AS-EL Yapı Endüstri Market A.Ş. Genel Müdürü Doğuş BAYIR ile firmanın kuruluşundan bu yana 43 yılda ulaştığı son noktayı, e- ticaret platformu ve alüminyum doğrama üretim merkezi gibi yeni yatırımlarının yansımalarını, ürün ve hizmetlerinin sektörde fark yaratan rekabetçi avantajlarını konuştuğumuz bir röportaj gerçekleştirdik.

Soudal Türkiye, 2021’i Yüzde 20 Büyümeyle Kapatmayı Hedefliyor

Soudal Türkiye Genel Müdürü Engin TANRIVERDİ ve Soudal Türkiye Satış ve Pazarlama Müdürü Emre EKER ile 3.500’ü aşkın çalışanı, 20 üretim noktası, 5 kıtaya dağılan 69 satış ofisi ve dağıtım iştirakleriyle 140 ülkeye satış yapan Soudal’ın Türkiye’deki organizasyonu hakkında kapsamlı bilgiler edindiğimiz bir röportaj gerçekleştirdik.

saha istanbul 1SAHA İstanbul Geliştirdiği Yüksek Teknolojiler ile Dünya Savunma ve Havacılık Sektörüne Meydan Okuyor

SAHA İstanbul Genel Sekreteri İlhami KELEŞ ile Türkiye’nin en büyük sanayi kümelenmesi olan SAHA İstanbul’un savunma ve havacılık sektörümde dünden bugüne yarattığı ezber bozan değişimleri ortaya koyduğumuz, kurumun sektöre yön veren faaliyetlerini ve gelecek hedeflerini içeren bir röportaj gerçekleştirdik.

pileteksPileteks Netting, İpliğin Plise Perdeye Uzanan Serüvenindeki Her Durakta Aranan Markaya Dönüştü

Tüm yatırımlarını plise sineklik ve plise perde sektörüne aktaran Pileteks A.Ş’nin Genel Müdürü Yılmaz KARAYİĞİT ile firmanın sunduğu başarı hikayesinin izini sürdüğümüz, yeni hedef ve yatırım planlarına projeksiyon tuttuğumuz bir röportaj gerçekleştirdik.