Avrasya Pencere, Kapı ve Cam Fuarları Dev Firmaları Tüyap Çatısı Altında Buluşturacak

24. Avrasya Pencere, 15. Avrasya Kapı ve 13. Avrasya Cam Fuarları eş zamanlı olarak 11-14 Kasım tarihleri arasında İstanbul’daki Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde, 14 salonda gerçekleşecek.  RX Tüyap Fuarcılık tarafından organize edilen fuarların uluslararası iş bağlantılarına ev sahipliği yapması hedefleniyor.

 

 

 

 

reed tuyap 101a

İnşaat ve yapı sektörünün önde gelen üretici firmalarını aynı çatı altında buluşturan ve bölgesinin en büyük sektörel etkinliklerinden olan Avrasya Pencere, Avrasya Kapı ve Avrasya Cam Fuarları, 11-14 Kasım tarihleri arasında İstanbul’daki Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde bir kez daha eş zamanlı olarak düzenlenecek.

RX Tüyap Fuarcılık tarafından, PÜKAD (Pencere ve Kapı Sektörü Derneği) ve PÜKAB (Pencere Üreticileri Kalite Birliği Derneği) ve GALSİAD (Girişimci Alüminyum Sanayici ve İş Adamları Derneği) iş birliğiyle gerçekleştirilecek fuarlar, ağırlıklı Avrupa, Balkanlar, Ortadoğu, Türk Cumhuriyetleri ve Kuzey Afrika olmak üzere 600’ün üzerinde firma ve firma temsilcisini ağırlayacak. Fuarlar, 2022 yılında 13.143’ü yurt dışı ve 46.985’i yurt içi olmak üzere 60.128 ziyaretçisiyle bir rekora imza attı.

Avrasya Pencere Fuarı

Avrasya Pencere Fuarı, bu yıl 24. kez düzenlenecek. Fuarda, pencere üretim makineleri, pencere üretim teknolojileri, pencere profil, profil üretim makineleri, profil üretim teknolojileri, pencere mekanizmaları, pencere yan sanayi, cephe sistemleri, yalıtım malzemeleri, hammadde ve tamamlayıcı ürünler gibi birçok alanda faaliyet gösteren sektörün lideri konumundaki firmalar ile 130’un üzerinde ülkeden karar verme yetkisine sahip on binlerce sektör profesyoneli bir araya gelecek.

İki Özel Bölüm Yer Alacak

Avrasya Pencere Fuarı bünyesinde organize edilen Alüminyum Özel Bölümü, Türkiye ve Avrasya Bölgesi’nde alüminyum pencere, profil, cephe sistemleri, alüminyum aksesuarlar, üretim makineleri gibi alanlarda faaliyet gösteren lider firmaları bir araya getiriyor. Fuar bünyesinde yer alacak bir başka özel bölüm ise Gölgelendirme Özel Bölümü olacak. Bu bölümde, Türkiye ve Avrasya Bölgesi’nde tente, pergola, cam balkon, kış bahçesi sistemleri gibi alanlarda faaliyet gösteren lider firmalar, 100’ün üzerinde ülkeden 60.000’den fazla nitelikli ziyaretçi ile bir araya gelecek.

Avrasya Kapı Fuarı

Avrasya Kapı Fuarı bu yıl 15. kez sektörü bir araya getirecek. Avrasya Kapı Fuarı kapsamında; kapı ürünleri, PVC, kepenk, panel, pano ve bölme, kapı aksesuarları ve kapı teknolojileri üreticileri ürün ve hizmetlerini sergileyecek.

Avrasya Cam Fuarı

Avrasya Cam Fuarı bu yıl 13. kez kapılarını açmaya hazırlanıyor. Fuarda cam ürünleri ve uygulamaları, üretim-işleme teknolojileri ve makineleri ile tamamlayıcı ürün ve kimyasalları fuar ziyaretçileri ile buluşacak.

Ücretsiz Online Biletler 10 Ağustos’a Kadar Satışta

Eş zamanlı gerçekleşecek olan fuarlar, 11- 13 Kasım tarihlerinde 10:00- 18.00 saatleri arasında, 14 Kasım’da ise 10:00- 17:00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek. Ziyaretçiler online biletlerini 10 Ağustos tarihine kadar ücretsiz alınabilecek.

Kapı Fuarı Ücretsiz Online Bileti:   

www.avrasyakapifuari.com/online-bilet

Pencere Fuarı Ücretsiz Online Bileti:

www.avrasyapencerefuari.com/online-bilet

Cam Fuarı Ücretsiz Online Bileti:

www.avrasyacamfuari.com/online-bilet

reed tuyap 101b