hardware fuar1Hardware Eurasia Fuarı, Katılımcı Firmaları Ziyaretçilerle Buluşturmaya Hazırlanıyor

Lider hırdavat üretici firmalarını Türkiye’nin dışında başta Avrupa, Orta Doğu, Orta Asya ve Kuzey Afrika olmak üzere farklı coğrafyalardan gelen ziyaretçiler ile buluşturmaya hazırlanan Hardware Eurasia Fuarı, bu yıl kapılarını 9-12 Mayıs tarihleri arasında, her zamanki adresi İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde açıyor.

 

 

 

hardware fuar w104a

RX Tüyap ve Hırdavat Sanayicileri ve İş Adamları Derneği HISİAD iş birliğinde düzenlenen fuarda katılımcı firmalar, en yeni ürünlerini fuar ziyaretçileri ile buluşturarak yeni iş birliklerine imza atmaya hazırlanıyor. Avrasya Endüstriyel Bağlantı ve Sabitleme Elemanları Fuarı Fastener Expo Eurasia ile eş zamanlı olarak düzenlenen Hardware Eurasia, her iki endüstrisinin sunduğu birleştirici ve tamamlayıcı çözümlerle, fuar ziyaretçilerine geniş ürün grubunda farklı firmalarla bir araya gelme ve yeni iş bağlantıları kurup yeni tedarikçiler ile tanışma fırsatı sunuyor.

Hırdavat ve Bağlantı Elemanları Endüstrileri Aynı Çatı Altında

El aletleri, elektrikli el aletleri, mobilya aksesuarla ve aksamları; kilitler, kaynak makineleri, aşındırıcı, kesici, delici malzeme ve ekipmanlar; yapı malzemeleri, kimyasal maddeler, iş güvenliği malzemeleri ile bağlantı elemanları; kalıplar, ısıl işlem ve yüzey işlem çözümleri; yanı sıra makine ve yardımcı malzeme ve ekipmanlar! Yüzlerce firma ile 4 gün boyunca tek çatı altında katılımcı firmaların temsilcileriyle bir araya gelecek ziyaretçiler, işletmeleri için en doğru ve güvenilir tedarikçi ve çözüm ortaklarıyla tanışmaya hazırlanıyor.

hardware fuar w104b

Günden Güne Büyüyen Bir Sektör

12 milyar dolara yaklaşan ihracat rakamıyla Türkiye ekonomisine büyük katkılar sunan Türkiye hırdavat endüstrisi, bu rakamın 2,5 milyar doları aşan kısmını Avrupa bölgesine gerçekleştiriyor. Sektör, 14 bin 500’ün üzerinde firma ve 750 bini aşan çalışan sayısıyla günden güne büyümeye devam ediyor. 2023 yılında Türkiye dahil 76 ülkeden 10 bine yakın ziyaretçiyi ağırlayan fuar, sektörle paralel olarak büyümesine 2024 yılında da devam edecek görünüyor.

Hardware Eurasia Artık “Uluslararası”

Hardware Eurasia ile ilgili sözlerine fuarın “Uluslararası” unvanı almaya hak kazanmasına değinerek başlayan RX Tüyap Genel Müdürü Berkan ÖNER, “Avrasya Hırdavat Fuarı bu yıl itibariyle gereklilikleri sağlayarak uluslararası fuarlar arasına girmeye hak kazandı. Bundan böyle uluslararası unvanıyla daha güçlü bir konumda olacak. Sektör paydaşlarının yeni pazar ihtiyaçlarına cevap vermek hedefiyle çok çalışıyoruz. Amacımız, katılımcı firmalarımızın üretim kapasiteleri ve teknoloji kullanımlarını yerli ve yabancı hedef kitlelere tanıtmak, yeni ihracat pazarları oluşturmak ve sektörün ihracat hedeflerini yükseltmesine katkı sağlayacak platformu yaratmak. RX Tüyap olarak, Türk hırdavat endüstrisinin dünya genelindeki pazar payını artırmak noktasında HISİAD ile işbirliği içinde fuarımızı organize ederek, elimizden gelenin en iyisini yapmaya devam edeceğiz,” şeklinde konuştu.    

Fuar Biletleri Ücretsiz!

Sektörün nabzının tutulacağı, birçok yeni iş anlaşması ve ihracat fırsatlarına olanak sağlayacak fuar için alınacak giriş biletiyle, eş zamanlı düzenlenen Fastener Expo Eurasia Fuarı da ziyaret edilebilecek. Hırdavat ve bağlantı elemanları sektörlerinin bir araya geldiği uluslararası iş platformu misyonu taşıyan fuarlar için online biletler ise ücretsiz.

Sektörlerindeki son gelişmeleri, trendleri ve fırsatları yakalamak isteyen ziyaretçiler, fuar giriş biletlerini hardwareeurasia.com adresinden ücretsiz alabiliyor. Online bilet ve fuar hakkında daha fazla bilgi için fuar web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Hardware Eurasia Fair is Preparing to Bring Participating Companies Together with Visitors  

Hardware Eurasia Fair, which is preparing to bring together leading hardware manufacturers with visitors from different geographies, especially from Europe, Middle East, Central Asia and North Africa, opens its doors between 9-12 May this year at its usual address İstanbul TÜYAP Fair and Congress Centre.