Cam Balkon ve Hareketli Cam Sistemlerinin Adresi Kayrab

Kayrab Cam Balkon Firma Yetkilisi Önder DEMİRTAŞ ile yaptığımız röportajda ürünlerinin başarısını garantileyen rekabet avantajları ve 2020 yılı hedef ve beklentileri hakkında konuştuk.

 

 

kayrab kpc röp 1

Röportajımıza başlarken sizi tanıyabilir miyiz?

2006 yılından bu yana Kayrab Cam Balkon ve Hareketli Cam Sistemleri olarak hizmet vermekteyiz.

Kayrab toplamda 8 adet kendi tasarımı olan sistemlerle yurtiçi ve yurtdışı pazarda faaliyet gösteren bir firmadır.

Üretimini/Bayiliğini yaptığınız ürünler ve markalar ile ilgili bilgi verir misiniz?

Toplamda 8 adet sistem olarak tasarımından imalat ve montajına GİO Automatıon Systems olarak patentli kendi sistemlerini üretmektedir. Katlanır Cam balkon sistemi, sürme sistem, giyotin ve açılır giyotin sistemi gibi imalatını ve montajı yaptığımız cam balkon sistemlerimiz bulunmaktadır.

Ürünlerinizin başarısını garantileyecek rekabetçi avantajlarınız nelerdir?

Kayrab Cam Firması sektörde ürünleri kendi tasarlayıp ürettiği için ürünlerin montaj ve imalat detaylarını en kısa süreli ve hızlı imal edebilme özelliklerini eklemiştir.

Fire oranlarını en aza indirgemiştir. Son kullanıcı müşterileri kullanım izolasyon ve temizliği en üst seviyede tutan ürünler çıkarmıştır.

İhracat noktalarınızdan ve hedeflerinizden bahseder misiniz?

Şu anda Kayrab Cam Balkon firmasının 5 ülkede ürünleri işlenip takılmaktadır. Daha çok ülkeye ürünlerimizi ihraç etmek için çalışmalarımızı sürdürüyor ve bu başarının mutluluğunu yaşıyoruz.

Katıldığınız İstanbul Avrasya Pencere Fuarı’nı değerlendirir misiniz?

2020 Cam ve Pencere Fuarına katılım sağladık, güzel bir fuar geçirdik. Dünyanın farklı yerlerinden bizimle ilgilenen müşterilere ürünlerimizi ve tasarımlarımızı yakından tanıtma olanağı bulduk. Yalnız dünyayı etkileyen Covirt-19 Corona Virüsünden dolayı ihracatlarımızda herkes gibi biz de sorunlar yaşıyoruz.

Fuarda sergilediğiniz ürünler ve yenilikleriniz hakkında bilgi verir misiniz?

2020 Avrasya Cam ve Pencere Fuarında toplam 8 ürün sergiledik. En son cam balkonda hareketli küpeşte olarak ürettiğimiz yeni ürünümüz çok rağbet gördü.

2019 yılını markanız ve sektörümüz açısından değerlendirebilir misiniz?

2019 yılı Kayrab Cam Balkon olarak güzel ve verimli bir yıl olarak geçti. Kayrab Cam Balkon portföyüne 2 adet patentli sistem ekledi ve kendi statik boya firmasını kurdu.

2020 yılı hedef, plan ve beklentilerinizden bahsedebilir misiniz?

Daha çok ülkeye ihracat yapmak ve iç pazarda bayilik ağını yükseltmek ana hedef ve beklentilerimizi oluşturmaktadır.

Kayrab: The Address of Glass Balcony and Movable Glass Systems

In our interview with Kayrab Glass Balcony Company Representative Mr. Önder DEMİRTAŞ, we talked about the competitive advantages that guarantee the success of their products and the goals and expectations of 2020.

kayrab kpc röp 1b

Powered by OrdaSoft!