fornax logoEkstra Güvenlik İhtiyacı Olan Herkes, FGS Ekstra Güvenlik Sürgüsü’yle Artık Daha Güvende

Yelken Kalıp Pencere Kapı Aksesuarları ve Metal San. Tic. A.Ş. markalarından biri olan Fornax’ın Yurt İçi Satış Müdürü Fatih SARI, FGS Ekstra Güvenlik Sürgüsü ürünü hakkındaki bilgileri ve ürünü benzerlerinden farklı kılan yönleri sorularımızı yanıtlayarak tüketicilerle paylaştı.

 

 

 

fornax w69a

Tüketiciler, FGS Ekstra Güvenlik Sürgüsü’nü neden tercih etmeliler?

FGS Ekstra Güvenlik Sürgüsü, her türlü kapı ve pencere donanımında kullanılabilen bir ürün. Dolayısıyla ekstra güvenlik ihtiyacı duyan herkes bu ürünü tercih edebilir. FGS hırsızlara karşı uygulanabilecek güvenilirliği yüksek bir üründür. Ayrıca kapı ve pencere üzerinde çocukların ulaşamayacağı yerlere montajlandığında, herhangi bir talihsiz kazaya karşı çocuklar için de yüksek emniyet sağlar.

FGS’nin benzerlerine göre kullanım avantajları var mıdır, bunlar nelerdir?

FGS birçok açıdan benzerlerinden bir adım öne çıkıyor. FGS’nin en büyük avantajı, montajlanacak parçaların çok az ve montajının gayet kolay olmasıdır. Bir diğer avantajı ise pencere ve kapı üzerinde çok fazla yer işgal etmemesi! Güvenilirliği çok yüksek olan bu ürünün kilitleme piminin rahatça açılıp kapanması kullanım kolaylığı sağlıyor. Ayrıca kullanıcılar, “açık” ya da “kapalı” konumu kolayca görebiliyor.

fornax w69b

FGS Ekstra Güvenlik Sürgüsü direnci ne kadardır?

FGS Ekstra Güvenlik Sürgüsü, 1 tonun üzerindeki basınç ve zorlamalara karşı dirence sahiptir.

FGS Ekstra Güvenlik Sürgüsü paketi kaç parçadan oluşuyor?

FGS Ekstra Güvenlik Sürgüsü; kasa bağlantı gövdesi, güvenlik pimi, kanat bağlantı sacı, bağlantı gövdesi kapağı 1 ve 2, kanat gövde kapağı, 3 adet kasa ayar plakası, 5 adet kanat ayar plakası, 6 adet 4,8 x 50 YHB vida (DIN 7982) ve 2 adet 3,5 x 13 YSB vida (DIN 7981)dan oluşuyor.

FGS Ekstra Güvenlik Sürgüsü’nün montajını yaparken nelere dikkat etmeliyiz?

Öncelikle, montaja başlamadan önce FGS’yi kullanacağınız kapı veya pencerenin, ürünün montajına uygunluğu kontrol edilmeli! Ürünün montajlanacağı en ideal yer, pencere veya kapının kullanım açısına uygun olarak seçilmeli. Matkapla açılacak deliklerde muhakkak, ürünün kullanma talimatında belirtilen şartlara uygun çapta matkap ucu kullanılmalı. Delme işlemi sırasında matkap ucunun karşıdan çıkmaması önemli bir ayrıntı. Vidalama esnasında vida boyları dikkate alınmalı. Vida boyu profile uygun değilse müşterilerimiz, vidanın boyunu kısaltarak kullanabilirler. Ayrıca FGS’nin montajı sırasında ürünün herhangi bir parçasına veya montajın gerçekleştirileceği alana zarar vermekten kaçınılmalıdır.

FGS Ekstra Güvenlik Sürgüsü ile birlikte sunduğumuz Montaj Uygulama Talimatı herkesin, ürünü kapı veya pencerelerine kolayca uygulamasına imkân sağlıyor.

Everyone who needs extra security is hereafter in secure by means of FGS’s Extra Security Latch (Ekstra Güvenlik Sürgüsü)

Domestic Sales Manager Fatih SARI at Fornax that is one of the brands of Yelken Kalıp Pencere Kapı Aksesuarları ve Metal San. Tic. A.Ş. shared the information about “FGS Extra Security Latch” product and the characteristics of the product that make it different from other similar products by answering our questions.

 

fornax w69c

Powered by OrdaSoft!