aykapen logoSektörün Öncü Markası Winsa İle Bir Adım Öndeyiz

Kuruluşundan bu yana PVC kapı ve pencere sistemleri imalatı gerçekleştiren Aykapen, farklı projelerde yer alarak sektörde kendine bir avantaj sağlıyor” diyen Aykapen Genel Müdürü Ahmet Aynacı ile söyleşimizi gerçekleştirdik.

 

 

 

aykapen w69a

Röportajımıza başlarken sizi tanıyabilir miyiz?

Merhaba, ben Ahmet AYNACI. 1976 Gerede doğumlu, evli ve 2 çocuk babasıyım. Isparta Gazi Lisesi’nden mezun oldum ve iyi derecede İngilizce bilmekteyim. 1999 yılında kurucu ortaklarından olduğum Aykapen’de şirket müdürü olarak iş yaşantıma devam ediyorum.

Firmanızın yapılanması ve faaliyetleri hakkında bilgi verir misiniz?

Şirketimiz kuruluşundan bu yana PVC pencere kapı sistemleri imalatında faaliyet gösteriyor. Winsa markası ile kaliteyi, doğru müşteriye teslim etmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Hangi ürün gruplarınız ile marka bilinirliğinizi sağlamaktasınız?

Bilindiği gibi sektörün ve piyasaların en çok tercih edilen ürünlerini 70mm’lik seriler oluşturmaktadır. Daha çok 76mm ve üstü seriler ile farklı projelerde yer almamız sektörde bize bir avantaj sağlıyor. Bu ürünlerin farklılığı ve üzerindeki farklı kombinasyonlu (3’lü cam + ithal aksesuar tercihi) ürünler ile daima ön planda olduğumuzu düşünüyorum.

 

Bayisi olduğunuz markalar ve üretimini yaptığınız ürünler nelerdir?

Şirketimiz Winsa markasının üretici bayiliği yanında hatırı sayılır metrajlarda Şişecam ürünleri kullanıyor. Winsa’nın ürün ağındaki yeni Sürme Sistemi (Comfort Slide) ile bir adım önde olduğumuzu görüyoruz. Bunun yanında 4 seri ve 8 renk stoğu ile sorunsuz bir şekilde bayi ve müşterilerimize hizmet etmekteyiz.

Ürünlerinizin başarısını garantileyecek rekabetçi avantajlarınız nelerdir?

Sektörün öncü markası Winsa sloganı ile bir adım önde olduğumuzu biliyoruz. Ürünlerin kalitesi, firmaların denetimi, sorunsuz imalat ve kontrollü montajımız ile firmamız Ankara ve Batı Karadeniz bölgesinde oldukça güvenilir bir firmadır ve bunun mutluluğunu yaşıyoruz. Vizyonumuzu, misyonumuzu ve kalitemizi bozmadan yolumuza devam etmekteyiz.

Son olarak geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdiğiniz etkinlik/toplantı hakkında neler söylemek istersiniz?

“2018 Yılı Değerlendirme ve Bilgilendirme” toplantımızda öncelikli hedefimiz son dönemlerde yaşanan ekonomik sıkıntılardan bir nebze de olsa iş ortaklarımızı uzaklaştırıp onlarla keyifli zaman geçirmekti.

2017 yılının değerlendirmesi, 2018 yılı marka ve ürünler hakkında Ankara ve Batı Karadeniz bölgesinde çalıştığımız mimar, mühendis ve müteahhit firma yetkililerimizle bilgi paylaşımında bulunduk. Winsa yeni ürünlerini, kullanılacağı yeri ve amacını; Şişecam ise yapılardaki farklı camlar ile enerji kayıpları ve tasarruflar hakkında bilgilendirmelerde bulundular. Yapmış olduğumuz toplantı oldukça kapsamlı ve amacına hizmet eden bir toplantı oldu.

We are one step ahead at WİNSA, the leading trademark of the industry

We have realized our interview with Ahmet Aynacı, General Director of Aykapen who states that “realizing production of PVC door and window systems since foundation, Aykapen is advantageous in the industry by participating in different projects.”

aykapen w69b

aykapen w69c

Powered by OrdaSoft!