Akpürçek PVC, Bayileri ile Afyon’da Buluştu

Sektöründe gelişen teknolojiye entegre olarak dünyadaki yenilikleri müşterilerine büyük bir hızla sunan Akpürçek PVC, bayileriyle NG Afyon Wellness & Convention Hotel’de bir araya geldi.

 

 

 

 

akpurcek 94a

Kaliteden taviz vermeyen ve müşteri memnuniyetini ilke edinerek Bartın’daki üretim tesislerinde ticari faaliyetlerine devam eden Akpürçek PVC ailesinin bayileriyle buluşma toplantısı NG Afyon Wellness & Convention Hotel’de gerçekleşti. Akpürçek PVC Yönetim Kurulu Başkanı Adem AKPÜRÇEK, Genel Müdür Ünsal AKPÜRÇEK, Satış Direktörü Erdi AKPÜRÇEK’in ev sahibi olduğu programa Rehau Türkiye Satış Direktörü İnanç TÜZÜNER, Bölge Müdürü Hüseyin KAMAŞOĞLU, Teknik Müdür Faruk YILDIZ, Ankara Bölge Müdürü Yavuz DİNCEL, Oral Cam Genel Müdürü Ersin GEDİK, Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş. İş Ortakları Gelişim Müdürü Sefa ERTAN, Yelken Kalıp Teknik Müdürü Salim ÖZGÜR ve çok sayıda bayi temsilcisi katıldı.  Bartın TSO Başkanı Halil BALIK da toplantıya katılarak Akpürçek ailesinin yanında yer aldı.

Bayi buluşma toplantısında PVC sektörünün dünü, bugünü ve geleceği ele alınırken hedef ve stratejiler değerlendirildi. Yeni ürünler hakkında bilgilerin de paylaşıldığı toplantıda teknik konuların yanı sıra saha deneyimleri hakkında da görüş alışverişleri yapıldı.

akpurcek 94b

akpurcek 94c

Adem AKPÜRÇEK: “Bayilerimize Teşekkür Ediyoruz”

Toplantının açılış konuşmasını yapan Akpürçek PVC Yönetim Kurulu Başkanı Adem AKPÜRÇEK, 42 yıllık sektör tecrübesi ile bayilerine en kaliteli hizmeti sunmaktan gurur duyduklarını ifade ederek, “Akpürçek ailesi olarak geride bıraktığımız  42 yıllık süreçte her zaman kalite ve müşteri memnuniyetini ilke edindik. Üretim bantlarımızı sürekli yeniledik ve ileri teknolojinin gerisinde kalmadık. Çalışanlarımızın eğitim ve gelişimlerine imkân sunduk. İlkelerimize olan bağlılığımız bize ticaret hayatımızda yeni kapılar açtı. Bunlardan biri de Rehau oldu. 2014 yılında PVC kapı ve pencere sistemlerinde Alman devi Rehau ile çalışmaya başladık. Bartın’ın yanı sıra birçok şehirde prestij proje olarak kabul edilen işlerde imzamızın olması da bizler için ayrıca gurur kaynağı oluyor. Akpürçek ailesi olarak çalışmalarıyla bizlere değer katan bayilerimize teşekkür ediyoruz. Birlikte büyük bir aile olarak sürdürdüğümüz hizmet yolculuğumuzda kalite ve memnuniyet yine en önemli ilkelerimiz arasında yer alamaya devam edecek” dedi.

Ünsal AKPÜRÇEK: “Büyüyerek Güçleniyoruz”

Akpürçek PVC Genel Müdürü Ünsal AKPÜRÇEK de konuşmasında kalite vurgusu yaparak, “Üretimden montaja giden süreçte bayilerimizin en önemli mihenk taşı olduğunun her daim olduğu gibi bugünde farkındayız. Birlikteliğimizden doğan gücün kaliteli ürün ve kaliteli hizmete dönüşmesi ayrıca mutluluk verici. Bugün geldiğimiz noktaya bakmadan önce nereden ve nasıl başladığımıza bakıyoruz. Akpürçek olarak 42 yıllık ticaret hayatımızın geçmişinde dürüstlük, disiplin, doğruluk, kalite ve öncülük gibi prensiplerimizle hareket ettik. Hayallerimizin gerçeğe dönüşmesinde bu prensiplerin çok önemli yeri var. İlk PVC doğrama atölyemizi kurduğumuz 1992 yılından bu yana hep yeniliklerin takipçisi olduk. Yenilikleri takip ederken kalite anlayışımızdan asla taviz vermedik. 2010 yılında gücümüzü yeni teknoloji ile birleştirdik.  3500 metre kare kapalı alanda geliştirilmiş CNC makinelerle günlük 2500 metretül üretim kapasiteli PVC üretim fabrikamızı kurduk. Robotik sistemlerle hatanın minimuma indiği, daha kaliteli ve daha uzun ömürlü ürünler ürettik. 2014 yılında sektörün dünyadaki öncüsü Rehau PVC bölge bayiliğini aldık. Bugün Akpürçek, Rehau kalitesi ile sadece bölgesinde değil dünyanın birçok noktasında söz sahibi oldu. Bayilerimizle ve müşterilerimizle dünyadaki tüm olumsuz gelişmelere rağmen büyüyerek güçlenmeye devam ediyoruz. Bizlere bu süreçte desteklerini esirgemeyen bayilerimize ve müşterilerimize sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz” ifadelerinde bulundu.

akpurcek 94d

İlkeleri Başarıya Giden Anahtar

Rehau PVC Türkiye Satış Direktörü İnanç TÜZÜNER, Akpürçek ailesinin her geçen gün büyüdüğünü ve kaliteli işlere imza atmaya devam ettiğini, bu süreci büyük bir onurla takip ettiklerini vurgulayarak, “Rehau olarak 2014 yılından bu yana Akpürçek firmasıyla çalışmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz. Akpürçek firmasının birbirinden değerli temsilcileri işlerine ve ilkelerine olan bağlılıklarını her fırsatta gösteriyor. Prensip edindikleri ilkeleri de başarıya giden anahtarları oluyor. İş dünyasına ve PVC sektörüne değer kattıkları için kendilerine teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Yüzde 37’ye Varan Tasarruf

Rehau PVC Türkiye Teknik Müdürü Faruk YILDIZ da konuşmasında dünya ticaretinde yıldızlaşan ürünlerin artık tasarruf sağlayan ürünler olduğuna vurgu yapıp, “Rehau olarak ısı, ses ve su yalıtımında yüzde 37’ye varan tasarruf sağlayan ürünlerimiz bugün dünyanın gözdesi haline gelmiş durumda. Türkiye’de tüm bayilerimiz aracılığı ile Rehau ürünlerinin sunduğu bu tasarruf oranlarını tüm müşterilerimize en iyi şekilde aktarmamız gerekiyor” dedi.

Bayilere Seminer Verildi

Ayrıca toplantıda bayi temsilcilerine satış ve pazarlama stratejileri konusunda eğitim semineri verildi. Akpürçek PVC Yönetim Kurulu Başkanı Adem AKPÜRÇEK tarafından 10. yılını dolduran bayilere teşekkür plaketi sunulurken, dereceye giren bayiler de ödüllendirildi. Program gala gecesi ve hatıra fotoğrafı çekilmesiyle son buldu.

Akpürçek PVC Got Together with Its Dealers in Afyon

Akpürçek PVC, which introduces innovations around the world to its customers by integrating with the developing technology in its sector, assembled with its dealers at NG Afyon Wellness & Convention Hotel.

Powered by OrdaSoft!