PÜKAD, Turkeybuild İstanbul Fuarı’ndaki Yerini Aldı

PÜKAD, (Pencere ve Kapı Sektörü Derneği) Turkeybuild İstanbul Fuarı’nın fuaye alanındaki standında sektör profesyonelleri ile bir araya geldi. 4 gün süren fuar boyunca sektör tarafından en çok merak edilen konulara açıklık getirerek sektör temsilcilerine rehberlik etti.

 

 

 

pukad 94 1a

1999 yılından bu yana Türkiye’nin önde gelen profil sanayicilerini tek çatı altında buluşturan PÜKAD, (Pencere ve Kapı Sektörü Derneği) sektörün gelişimine yönelik öncü adımlar atmayı sürdürüyor. Köklü tecrübesiyle gücüne güç katarak sektörün çatı kuruluşu haline dönüşen dernek, yapı sektörünün tüm aktörlerini buluşturan Turkeybuild İstanbul Fuarı’nda da yerini aldı.

Sektör Paydaşlarına Yeni Yol Haritaları Sundu

Yapı, inşaat malzemeleri ve teknolojileri alanında dünyanın en büyük fuarından olan Yapı Fuarı- Turkeybuild İstanbul Fuarı’nda ziyaretçilerin sektörle ilgili sorularını yanıtlayan PÜKAD, her zaman olduğu gibi sektör paydaşlarına yeni yol haritaları sunmayı sürdürdü. 23-26 Mart  tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen fuar, 157 ülkeden 45 bini aşkın ziyaretçiyi ağırladı. PÜKAD’ın fuarın fuaye alanında yer alan standı en çok ziyaret edilen stantlar arasında yerini aldı.

PÜKAD Attended Turkeybuild İstanbul Fair

PÜKAD (Window and Door Industry Association) got together with industry professionals at its booth located in the foyer area of Turkeybuild İstanbul Fair. It guided the sector representatives throughout the 4-day-long fair by shedding light on the issues that the sector is keen about the most.

pukad 94 1c

pukad 94 1b

 

Powered by OrdaSoft!