Ege Profil Başarılarıyla Türkiye ve Dünyada Sektör Öncülüğünü Sürdürüyor

Türkiye’de profil sektörünün öncüsü Ege Profil, uluslararası marka değerlendirme kuruluşu Brand Finance tarafından hazırlanan “Türkiye’nin en değerli ve en güçlü markaları” listesine sektöründeki tek marka olarak girerken, İKMİB tarafından açıklanan “İhracatın Yıldızları 2022” listesinde de İnşaat Plastikleri İhracatı Kategorisi’nde en çok ihracat yapan 2. şirket olarak yerini aldı.

 

 

 

ege profil 83a

Teknoloji odaklı tasarımları ve yenilikçi çözümleri ile dikkat çeken Türkiye’nin profil sektöründeki öncü kuruluşu Ege Profil, sektördeki 42 yıllık deneyimi ve son yıllardaki başarılı çalışmalarını, 2 önemli başarı ile taçlandırdı. Uluslararası marka değerlendirme kuruluşu Brand Finance tarafından Türkiye’nin en değerli ve en güçlü markalarının sıralandığı Turkey 100 sıralamasına giren Ege Profil, listede sektördeki tek marka olarak yer aldı. Bu başarı ile liderliğini bir kez daha ortaya koyan Ege Profil, İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamulleri İhracatçıları Birliği (İKMİB) tarafından açıklanan “İhracatın Yıldızları 2022” listesinde de İnşaat Plastikleri İhracatı Kategorisi’nde en çok ihracat yapan 2. şirket olarak 2022 başarılarını tescilledi.

Alp GÜNVARAN: “Ödüller Her Zaman Motivasyonumuzu ve Çalışma İvmemizi Artırıyor”

Sektörel anlamda iki büyük başarıya imza atmaktan son derece gururlu olduklarını ifade eden Ege Profil CEO’su Alp GÜNVARAN, “Ege Profil olarak, uluslararası marka değerlendirme kuruluşu Brand Finance tarafından açıklanan Türkiye’nin en değerli ve en güçlü markaları listesinde ilk kez yer aldık. Listede sektördeki tek marka olmak bizim için ayrı bir gurur sebebi. Bununla beraber en önem verdiğimiz konular arasında olan ihracat alanında da İKMİB tarafından açıklanan listede 2. sırada yer alarak Türkiye’yi ihracatta lider bir marka olarak dünyada temsil etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Ödüller, motivasyonumuzu ve dolayısıyla çalışma ivmemizi artırıyor. Sektördeki 42 yıllık tecrübemizden aldığımız güçle yurt içi ve yurt dışında önemli yatırımlara imza atmaya devam edeceğiz. Ödüllerdeki tüm emekleri için arkadaşlarımı kutluyorum” şeklinde konuştu.

ege profil 83b

Ege Profil Continues to Lead the Sector in Türkiye and the World with Its Achievements 

Having been listed as the only brand in its sector in the list of “ Türkiye’s most valuable and most powerful brands” prepared by Brand Finance, an international brand evaluation organisation, Ege Profil, the pioneer of the profile sector in Türkiye, has also been ranked as #2 with the highest exports in the Construction Plastics Exports Category in the “Stars of Export 2022” list announced by İKMİB (İstanbul Chemicals and Chemical Products Exporters’ Association).

ege profil 83c

Powered by OrdaSoft!