Egepen Deceuninck Avrasya Pencere, Kapı ve Cam Fuarı’na Damga Vurdu

PVC sektöründe ilklerin öncüsü Egepen Deceuninck, 3-6 Kasım 2021 tarihleri arasında Tüyap İstanbul Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşen Avrasya Pencere, Kapı ve Cam Fuarları’nda ürünlerini sergiledi.

‘Türkiye’nin Penceresi’ Egepen Deceuninck, 3-6 Kasım 2021 tarihleri arasında Tüyap İstanbul Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen Avrasya Pencere, Kapı ve Cam Fuarları’na katıldı. Bu yıl 22’nci kez kapılarını açan fuar, bölgenin en önemli pencere fuarı olma özelliğini taşıyor. 100’den fazla ülkeden 70 binin üzerinde sektör profesyoneli ile ziyaretçilerin bir araya geldiği Avrasya Pencere, Kapı ve Cam Fuarları’nda birçok sistem ve ürün sergilendi. Egepen Deceuninck, başta yeni çıkarttığı sürme sistemi Slimslide,  Legend, Zendow, Fusion, Everest Max, sürme sistemleri, katlanır kapı, kepenk ve panjur gibi ürünlerini ve sektöre dair en yeni uygulamalarını ziyaretçilerine tanıttı.

 

 egepen 01a

“Sektör Liderleriyle İş Birliklerimizi Güçlendiriyoruz”

Egepen Deceuninck Genel Müdür Yardımcısı Tamer ÖZEN, fuara dair yaptığı açıklamada, 22. Avrasya Pencere, Kapı ve Cam Fuarları’nın sektör açısından önemli bir organizasyon olduğuna değindi. Tamer ÖZEN, “Avrasya Pencere, Kapı ve Cam Fuarları Türkiye pencere, cam ve kapı endüstrisinin yeni pazarlara ulaşmasında oldukça önemli bir köprü. Biz de pek çok sektör profesyonelini aynı çatı altında buluşturan bu fuarda yeni trendlerimizi sergiledik ve sektör liderleriyle iş birliklerimizi güçlendirmeye yönelik yeni çözümler geliştirdik. Dünyanın en önemli pencere fuarlarından biri olma özelliğini taşıyan Avrasya Pencere, Kapı ve Cam Fuarları’nda yeni çıkartmış olduğumuz Slimslide Sürme Sistemi’ni hem bayilerimize hem de sektör profesyonellerine tanıttık. Fuar süresince birçok yerli ve yabancı ziyaretçi tarafından çok yoğun ilgi gördük. Aldığımız geri dönüşlerden de oldukça memnunuz” dedi.

Egepen Deceuninck displayed Its Latest Products at Eurasia Window Fair

Having been carrying on its activities under the motto of “Turkey’s Window”, Egepen Deceuninck attended Eurasia Window Fair with its latest products. It introduced Slimslide Sliding System, one of the latest sliding systems, alongside Legend, Zendow, Fusion, and Everest Max sliding systems, and such other innovative products as foldable door, shutter, and blinds, and its latest applications as well.

egepen 01b

egepen 01c

Powered by OrdaSoft!