Yale’nin Ana Şirketi ASSA ABLOY, Türkiye’de VHS’yi Satın Aldı

“Türkiye’nin önde gelen kapı ve pencere sistemleri üreticisi Yale ailesine katıldı. Lider geçiş çözümleri sağlayıcısı ve Yale’nin ana şirketi ASSA ABLOY, kısa süre önce VHS Plastik Metal A.Ş.’yi (VHS) satın aldı.”

 

 

 

vhs 97a

VHS, Yale ile birlikte Türkiye’deki kapı ve pencere güvenlik ürünlerini geliştirmede önemli bir rol oynayacak ve uzun yıllardır yerel pazara gösterdiği bağlılığını daha da güçlendirecek. Ev güvenliği sektörünün liderlerinden biri olan Yale, tüm dünyada faaliyet gösteren ailesine VHS’nin bilgi birikimini ve deneyimini katacağına inanıyor. Artık Yale ailesinin bir parçası olan VHS, Yale global markası tarafından da onaylı olacak. Böylece VHS, kendi görsel kimliğini ve markasını korurken tüm içeriklerine “Part of Yale” (Yale iştirakidir) ibaresi eklenecek.

Hasan MAVUŞ: “Satın Alma, Türkiye Pazarındaki Büyüme Stratejimizde Önemli Bir Adım”

Yale Türkiye Ülke Müdürü Hasan MAVUŞ, satın alma ile ilgili olarak “ASSA ABLOY Grubu’nun bir parçası olarak VHS’nin Yale ailesine katılmasından mutluluk duyuyoruz. Bu satın alma, Türkiye pazarındaki büyüme stratejimizde önemli bir adım olacak” diye belirtti.

Osman ÖZER: “Bu anlaşma şirketin karlı bir şekilde büyümesini hızlandıracak”

VHS Genel Müdürü Osman ÖZER ise “VHS’nin genel müdürü olarak Yale ailesine katılmaktan heyecan duyuyoruz. VHS olarak, bu anlaşmanın şirketin karlı bir şekilde büyümesini hızlandıracağına inanıyor ve ASSA ABLOY çatısı altında geçireceğimiz bu yeni dönemde yaşayacağımız deneyimleri sabırsızlıkla bekliyoruz” dedi.

1997 yılında kurulan VHS, sektöre PVC kapı ve pencereler için kilit barelleri, basit havalandırma çözümleri ve kilitleme aksesuarları imalatı ile adım atmıştır. Kapı ve pencere sektöründeki yenilikler ve ilerlemelerle birlikte VHS, 1997’den beri yüksek performanslı ürün yelpazesini sürekli olarak genişletmeye devam etmiştir. Bugün VHS, Silivri’deki fabrikasında yaklaşık 440 personele istihdam sağlamaktadır.

182 Yıllık Lider Güvenlik Markası

Yale, 182 yıldır insanları, mekanları, eşyaları ve en sevdiklerimizi koruyan lider bir güvenlik markası. Ön kapılar, iç kapılar, dolaplar, paket teslimatları ve daha fazlası için yenilikçi mekanik kilitler, alarmlar, kasalar ve akıllı kilitlerle dünyanın dört bir yanında milyonlarca ev ve işyerinin güvenliğini sağlıyor. Geçiş çözümlerinde dünya lideri ASSA ABLOY Grubu’nun bir parçası olarak faaliyet gösteriyor.

Kapı ve Pencere Açılım Sistemlerinde Öncelikli Tercih Edilen Firma

VHS, değişen teknoloji ve rekabet koşullarına ayak uydurarak üretim süreçleri, ürünleri ve çözümleri ile sağladığı kalite ve güvenilirlikle müşterilerinin ilk tercihi olarak değer yaratan bir firma olma misyonunu taşıyor. Kapı ve pencere açılım sistemlerinde bilinen ve öncelikli tercih edilen bir firma olarak markasını bir üst seviyeye taşıma vizyonuyla fark yaratıyor.

Yale Parent Company ASSA ABLOY Acquires VHS in Turkey

The leading Turkish window and door hardware manufacturer has been welcomed into the Yale family. ASSA ABLOY, the parent company of Yale, the leading access solutions provider, has recently acquired VHS Plastik Metal (VHS).

Powered by OrdaSoft!