Egepen Deceuninck, Montenegro ve Dubai’de Bayileri ile Bir Araya Geldi

Pvc profil sektöründe ilklerin öncüsü Egepen Deceuninck, yoğun iş temposuna kısa bir mola vermek için bayileri ile geziler gerçekleştirmeye devam ediyor.

 

 

 

 

 

egepen 103 3a

Ekim ayında 25 bayisi ile Montenegro gezisinde bir araya gelen Egepen Deceuninck, Kasım ayında ise 36 bayisi ile Dubai’de buluştu.

Türkiye’nin penceresi Egepen Deceuninck, bayilerine turistik geziler düzenlemeyi sürdürüyor. Ekim ayında 25 bayisi ile Montenegro gezisi gerçekleştiren Egepen Deceuninck, Kasım ayında ise 36 bayisini Dubai’de ağırladı. Montenegro’da Sveti Stefan, Budva, Kotor, Tivat ve Podgorica’yı gezen bayiler, Dubai’de ise Çöl safari ve Bedevi gecesi etkinlikleri ile eğlenceli ve heyecan dolu anlar yaşadı.

 “Bu Kısa Molalar, Hem Motivasyonumuzu Artırıyor Hem de Dostluğumuzu Pekiştiriyor”

Gezilere ilişkin değerlendirmelerde bulunan Egepen Deceuninck Genel Müdür Yardımcısı Tamer ÖZEN, “Egepen Deceuninck olarak, bayilerimizin motivasyonunu sağlamayı çok önemsiyoruz. Bu çerçevede gerçekleştirdiğimiz Montenegro ve Dubai gezimiz, bayilerimizle keyifli bir atmosferde iş birliğimizi daha da güçlendirmemizi sağlayan bir gezi oldu. Yoğun iş temposundan uzaklaşarak bayilerimizle birlikte geçirdiğimiz bu kısa mola, hem motivasyonumuzu arttırdı hem de dostluğumuzu pekiştirdi. Montenegro ve Dubai’nin en ünlü bölgelerini keşfederken unutulmaz anılar biriktirdik. Birlikte daha nice güzel etkinliklerde bir arada gelmeyi diliyorum,” diye konuştu.

Egepen Deceuninck Came Together with Its Dealers in Montenegro and Dubai

Egepen Deceuninck, the pioneer of the firsts in the PVC profile sector, continues to organise trips with its dealers in order to take a short break from their busy work tempo. Egepen Deceuninck, which came together with 25 dealers on a trip to Montenegro in October, met with 36 dealers in Dubai in November.

egepen 103 3b

Powered by OrdaSoft!