hayat kalip logoKaliteli Ürün Elde Edebilmek Her Üreticinin Hakkıdır

Her zaman, müşteri taleplerini ve yürürlükteki mevzuat şartlarını karşılayan, güvenilir ve kaliteli ürünler sunmanın teminatını vererek yoluna devam eden Hayat Kalıp’tan Sayın Habib ASYALI’ya röportaj sorularımızı yönelttik.

 

 

 

 

hayat kalip w69a

Röportajımıza başlarken firmanız hakkında bilgi verir misiniz?

Extrüzyon sektöründeki her üreticiye kalıp hizmeti verebilmek ve sektöre dair tecrübelerimizi paylaşmak için Hayat Kalıp ailesi olarak var gücümüz ile çalışıyoruz.

Sürekli büyüyen ve gelişen pazarda yenilikçi, akılcı ve teknolojik çözümleri ile üretimi kolaylaştırmak, verimliliği artırmak ve extrüzyon sektörüne yeni standartlar kazandırmak firmamızın başarı koşuludur.

Markanızın kalite politikası ve sürdürülebilirlik yaklaşımı hakkında neler söylemek istersiniz?

Hayat Kalıp, her zaman müşteri taleplerini ve yürürlükteki mevzuat şartlarını karşılayan, güvenilir ve kaliteli ürünler sunmanın teminatını verir. Müşteri memnuniyetini sağlamak için; yüksek ürün kalitesi, ekonomik fiyat ve zamanında teslimat prensiplerine uygun olarak çalışır.

Üretimin yapı taşı olan çalışanlarımızın iş sağlığı ve güvenliğini ön planda tutarak, mesleki ve sosyal gelişimini, kalite ve müşteri bilincini, sürekli eğitim programları ile geliştirerek moral ve motivasyonunu üst seviyede tutmayı hedefler.

Yenilikçi ve akılcı yaklaşımlar desteklenerek üretimin her safhasında bu yönde eğitimler verilir. Hizmetlerimizde ekip anlayışı esas alınır.

Amacımız rekabet gücümüzü sürekli artırmak, yurt içi ve yurt dışında firmamızı gururla temsil edebilmektir.

Bu hizmetleri yaparken firma ve ülke kaynaklarını en iyi şekilde değerlendiriyor ve doğayı koruyoruz.

Süreklilik açısından gelişim en büyük katma değerdir. Bu sebeple yenilikçi, yaratıcı ve teknolojik yaklaşımları her zaman desteklemişizdir. Bu doğrultuda sürekli eğitimler veriyoruz. Yurt içi ve yurt dışı fuarlarına katılıyoruz. Firma imkanları dahilinde birçok Ar-Ge kalıbımızı yaptık ve yapmaya devam ediyoruz.

Daha önceden yurt dışından temin edilen birçok ürünün kalıbını yaparak bu ürünlerin hem yurt içi hem yurt dışı pazarında yer almasını sağladık. Bu anlamda sürdürülebilir ekonomiye katkı sağladığımızı düşünüyoruz.

Başarınızı garantileyecek rekabetçi avantajlarınız nelerdir?

Pazarlama konusunda uzman kadroyla çalışıyoruz. Yurt içi ve yurt dışında yedek parça ve servis hizmeti veriyoruz. Yaptığımız kalıplara belirtilen sürelerde üretim garantisi sunuyoruz. Müşterilerimiz ile çözüm odaklı çalışıyoruz.

Ürün çeşitliliğinin sağlamış olduğu yenilikler firmamızın pazarlama stratejileri ve yeni projelerin gelişmesinde olumlu yönde katkılar sağlıyor.

Yurt içinde ve yurt dışında katılmayı planladığınız / katılım sağladığınız fuarlar hangileridir?

Sürekli olarak, yurt içinde Plast Eurasia İstanbul, yurt dışında Rusya Moskova İnterplastica, Almanya Düsseldorf K fuarlarına katılıyoruz. Arap ülkelerindeki fuarlara aralıklı olarak katılıyoruz.

Fuarlar; pazar ve ürün yelpazesinin büyümesine, firmaların markalaşması yönünde ciddi katkılar sağlamaktadır. Bu yüzden firmaların rekabet gücünü büyük oranda artırmaktadır.

All Manufacturers are entitled to obtain quality products

We have directed our interview questions to Mr. Habib ASYALI from Hayat Kalıp which continues on its path by giving warranties to present reliable and quality products complying with provisions of the law and customer requests at all times.

 

hayat kalip w69b

Powered by OrdaSoft!