emf yapi mGüçlü Markaların Adresi; EMF Yapı

“Bizler, fabrikalar ve uygulamacılar arasında köprü olduğumuzdan dolayı hızlı üretim yapan, ürün gruplarından farklılaşan ve çözüm odaklı üretici firmaları tercih ediyoruz. Çalıştığımız markaların müşteri odaklı yaklaşımı, sahip olduğu yüksek teknoloji ve kalite anlayışı ana tercih sebebimizdir” diyen EMF Yapı Firma Ortaklarından Erdal ÖZAYDOĞDU ile bir söyleşi gerçekleştirdik.

 

 

emf yapi 77a

Röportajımıza başlarken sizi tanıyabilir miyiz?

1977 yılında Diyarbakır’da doğdum. İlk, orta ve lise eğitimimin ardından üniversiteyi de Diyarbakır’da bulunan Dicle Üniversitesi’nde tamamladım . İşletme fakültesini okurken iş hayatına da adım attım ve bir işletmenin genel olarak işleyişi ve yapısı hakkında bilgi sahibi oldum. Daha sonra PVC sektörüne girdim ve 15 yıldır da bu sektörde hizmet vermekteyim.

Firmanızın yapılanması hakkında bilgi verir misiniz?

EMF Yapı olarak, Diyarbakır merkezli 2 adet 3 ortaklı şirketimiz bulunmaktadır.  Şirketimiz geniş bir bölgesel alana hakim bulunuyor. Bu bölge içinde; Diyarbakır, Elâzığ, Tunceli, Adıyaman, Bingöl, Bitlis, Muş, Van, Şırnak, Mardin, Şanlıurfa, Batman, Siirt il ve ilçeleri yer alıyor.

Hangi ürün gruplarınız ile sektöre hizmet vermektesiniz?

İnşaat malzemeleri sektöründe, PVC profil, PVC aksesuarları, alüminyum profil ve aksesuarları, alüminyum kompozit ve cephe profillerinin toptan satışını yapmaktayız. Legend, Zendow, Everest Max, Fusion, pencere ve kapılarımızda kullanılan başlıca kullandığımız serilerimiz arasında bulunuyor. Ayrıca evlerin hem dekoratif hem de farklı ihtiyaçlarını gideren Storbox (panjur), kepenk, sineklik ve de dekor lambri de ürün gamımız içinde bulunuyor. Tüm bunlarla birlikte Türkiye’nin en geniş ürün yelpazesine sahip sürme sistemlerimiz ile doğadan esinlendiğimiz 16 farklı seçeneği ile yaşanılan tüm mekanlara birçok dekoratif çözümler sunuyoruz.

Bayisi olduğunuz markalar ve bu markaları tercih etme sebepleriniz nelerdir?

Egepen Deceuninck, Asaş Alüminyum, Ender Alüminyum, Asaş Kompozit, Akpen Plastik A.Ş., Aso Sanayi, Soudal A.Ş., Seçil Conta bayisi olduğumuz markalardır. Çalıştığımız her marka, sektörümüzün önde gelen firmaları olup ürün yelpazeleri geniş, kaliteden ödün vermeyen ve en önemlisi de hizmet konusunda bizlere en iyi hizmeti veren markalardır.

Bizler, fabrikalar ve uygulamacılar arasında köprü olduğumuzdan dolayı hızlı üretim yapan, ürün gruplarından farklılaşan ve çözüm odaklı üretici firmaları tercih ediyoruz. Çalıştığımız markaların müşteri odaklı yaklaşımı, sahip olduğu yüksek teknoloji ve kalite anlayışı ana tercih sebebimizdir. Türkiye’nin öncü PVC profil üreticisi olan Egepen Deceuninck, bu beklentilerimizin tümünü fazlasıyla karşılamakta ve bizlere her geçen gün yaptığı yenilikler ve çalışmalar ile destek vermektedir.

Address of the Powerful Brands; EMF Yapı

We interviewed with one of the Partners of EMF Yapı Company, Erdal ÖZAYDOĞDU, having stated that, “Since we serve as the bridge between the factories and applicators, we prefer producer companies that produce faster, that have wider range of products, and that adopt a customer-oriented approach. Customer-oriented approach, high-technology, and high-quality concept therefore constitute the main reasons we seek in the brands that we are to choose to operate with”.

emf yapi 77b

Powered by OrdaSoft!