Egepen Deceuninck Avrasya Pencere, Cam, Kapı ve Alüminyum Fuarları’na Damga Vurdu

PVC sektöründe ilklerin öncülerinden Egepen Deceuninck, Avrasya Pencere, Cam, Kapı ve Alüminyum Fuarları’nda yeni ürünlerini sergiledi.

 

 

 

 

egepen 98a

“Türkiye’nin Penceresi” Egepen Deceuninck, Avrasya Pencere, Avrasya Cam ve Avrasya Kapı Fuarları’na katıldı. Bu yıl 23’üncü kez kapılarını açan fuar, bölgenin en önemli pencere fuarı olma özelliğini taşıyor. 100’den fazla ülkeden 70 binin üzerinde sektör profesyoneli ile ziyaretçilerin bir araya geldiği fuarda birçok sistem ve ürün sergilendi. Egepen Deceuninck, tasarım ve performansın ön planda olduğu yeni serisi Legend Art’ı ve eşiksiz sürme sistemi olan Slimslide Sürme Sistemi’ni tüm ziyaretçilerine tanıttı. Bunun yanında Legend, Fusion, Everest Max, sürme sistemleri, katlanır kapı, kepenk ve panjur gibi ürünlerini ve sektöre dair en yeni uygulamalarını da standında sergiledi.

Tamer ÖZEN: “Sektör Liderleriyle İşbirliklerimizi Güçlendiriyoruz”

Egepen Deceuninck Genel Müdür Yardımcısı Tamer ÖZEN, fuara dair yaptığı açıklamada, 23. Avrasya Pencere, Avrasya Cam ve Avrasya Kapı Fuarları’nın sektör açısından önemli bir organizasyon olduğuna değindi. Tamer ÖZEN, “Fuar, Türk pencere, kapı ve cam endüstrisinin yeni pazarlara ulaşmasında oldukça önemli bir köprü. Biz de pek çok sektör profesyonelini aynı çatı altında buluşturan bu fuarda yeni trendlerimizi sergiledik ve sektör liderleriyle işbirliklerimizi güçlendirmeye yönelik yeni çözümler geliştirdik. Dünyanın en önemli pencere fuarlarından biri olma özelliğini taşıyan fuarda tasarım ve performansın ön planda olduğu yeni serimiz Legend Art’ı ve eşiksiz Slimslide Sürme Sistemi’ni hem bayilerimize hem de sektör profesyonellerine tanıttık. Fuar süresince birçok yerli ve yabancı ziyaretçi tarafından çok yoğun ilgi gördük. Aldığımız geri dönüşlerden de oldukça memnunuz” dedi.

Egepen Deceuninck Left Its Mark on Eurasia Window, Glass, Door, and Aluminum Fairs

As being the breaker of new grounds in PVC sector, Egepen Deceuninck showcased its latest products at Eurasia Window, Glass, Door, and Aluminum Fairs

egepen 98b

Powered by OrdaSoft!