Egepen Deceuninck Yeni Ürünlerini Alt Bayileri ve Profesyoneller ile Buluşturmaya Devam Ediyor

PVC profil sektöründe ilklerin öncüsü Egepen Deceuninck, sektörde devrim yaratan yeni ürünlerini Nevşehir, Bursa ve Antalya’da alt bayilerine ve profesyonellere tanıttı.

 

 

 

egepen 98 3a

Türkiye’nin en büyük PVC üreticilerinden biri olan Egepen Deceuninck, yoğun Ar-Ge çalışmaları sonucunda üretip, “efsane sanat” olarak zarif tasarım ve üstün performansı ile öne çıkan Legend Art’ı ve eşiksiz sürme sistemi olan Slimslide Sürme Sistemi’ni tüm Türkiye’de bulunan bayileri ve sektör profesyonelleri ile buluşturmaya devam ediyor. Bu bağlamda yeni toplantılarını Nevşehir, Bursa ve Antalya’da gerçekleştirdi.

Yoğun bir katılım ile gerçekleşen toplantılar, Teknik Destek ve Denetim Müdürü Suat YILMAZ’ın detaylı bilgilendirme sunumu ile başladı ve akabinde misafirlerin, anlatılan özellikleri, özel olarak tasarlanan stantta deneyimlemesi ile devam etti. Soru cevapların da yapıldığı toplantılar, düzenlenen akşam yemeği ile son buldu.

Tamer ÖZEN: “Türkiye’de PVC Sektörünün Nabzını Tutmaya Devam Edeceğiz”

Türkiye genelinde yapılan bu toplantılara ilişkin görüşlerini bildiren Egepen Deceuninck Genel Müdür Yardımcısı Tamer ÖZEN, “Alt bayilerimiz ve diğer iş ortaklarımız ile gerçekleştirdiğimiz bu toplantılardan çok büyük bir fayda sağlıyoruz. Hem bayilerimizden hem de inşaat dünyasında bulunan diğer profesyonellerden aldığımız olumlu geri dönüşler, yürüdüğümüz yolda bizlere çok daha fazla motivasyon sağlıyor. Bizler, sizlerden aldığımız güç ve geri dönüşler ile Egepen Deceuninck olarak teknolojiye yaptığımız yatırımlara, Ar-Ge çalışmalarımıza ve sürdürülebilirlik politikaları ile yeni ürünler çıkartarak Türkiye’de PVC sektörünün nabzını tutmaya devam edeceğiz” dedi.

Egepen Deceuninck Continues to Introduce New Products to Its Sub-Dealers and the Professionals

Egepen Deceuninck, the breaker of new grounds in the PVC profile sector, introduced its new products, which have brought about a revolution in the sector, to its sub-dealers and the professionals in Bursa and Antalya.

egepen 98 3b

Powered by OrdaSoft!