tremco illbruck logotremco illbruck, Küresel Deneyimi ve Yerel Uzmanlığı İle  Bir Kapı, Pencere, Cam Fuarı’nı Daha Başarı İle Sonuçlandırdı

tremco illbruck Türkiye, önceki yıllarda olduğu gibi bu yılda 8 11 Mart tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen İstanbul Kapı, Pencere, Cam 2017 Fuarı’nda yerini alarak mevcut ürünleri ile inovatif sistemlerini Türkiye ve çevre ülkelerden gelen ziyaretçileri ile buluşturdu.

 

 

tremco illbruck 64aİş ortaklarının ihtiyaçlarına doğrudan çözüm getiren, geniş ürün yelpazesiyle birlikte yenilikçi ürünlerini sergileyen tremco illbruck, sahip olduğu tremco ve illbruck markaları ile birlikte İstanbul Kapı, Pencere, Cam 2017 Fuarı’nın en çarpıcı ve ziyaret edilen stantları arasında yerini aldı.

Binalarda doğrama ve giydirme cephe sistemleri için sızdırmazlık, yapıştırma, su yalıtımı ve pasif yangın koruma sistemleri üzerine faaliyet gösteren tremco illbruck; mevcut ürün gruplarına ve yeni sızdırmazlık sistemlerine fuarda yer vererek ziyaretçilerin yoğun ilgisini gördü.

Fuarda özellikle; tremco markalı çiftcam sızdırmazlık macunları ve strüktürel yapıştırma silikonları hakkında tremco illbruck satış ekibi tarafından yerli ve uluslararası ziyaretçilere bilgi verildi. Ayrıca illbruck markalı yüksek performanslı ve kolay uygulanan hibrid ürün grubunun yanında silikon ve bantlardan oluşan birçok sızdırmazlık malzemesi tanıtıldı.

Üç kademeli sızdırmazlık özelliği ile enerji verimliliği sağlayan; hem yeni binalarda, hem de renovasyon çalışmalarında kullanılabilen 10 yıl garantili i3 sisteminin tanıtımı yapılarak mevcut ve potansiyel müşteriler ile birebir görüşmeler gerçekleştirildi.

2012 yılı itibariyle Avrupa’daki 6. fabrikasını İstanbul’da konumlandıran ve Türkiye’de strüktürel silikon üretimine ilk başlayan firma olan tremco illbruck, 2017 yılı içerisinde yapacağı yeni yatırımlar ile poliüretan çift cam sızdırmazlık macununun Türkiye’deki ilk üreticisi olacak ve hem yerel, hem de Avrupa pazarı için stratejik bir güç haline gelecektir.

Amerika, Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’da geniş bir coğrafyada hizmet veren ve 80 yılı aşkın süredir teknolojiyi yakından takip eden, inovatif çizgisi ve tüketicilerinin ihtiyaçlarına verdiği önemle ürün ve sistem çözümlerini geliştiren tremco illbruck, küresel deneyimi ve yerel uzmanlığı ile sektördeki öncü konumunu koruyarak ürün gamını genişletmeye ve koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamaya devam ediyor. 

tremco illbruck, has Finalized Another Door, Window, Glass Fair, Successfully with Their Global Expertise and Local Specialization

Just like the previous years, tremco illbruck Turkey, took their place at Istanbul Door, Window, Glass 2017 Fair which is realized at Tuyap Exhibition and Congress Center between 8th and 11th of March and they introduced their existing products and innovative systems to the visitors coming from Turkey and from the neighboring countries.

tremco illbruck 64b

Powered by OrdaSoft!