ado logoAdo Group, 2017 Trendlerini Avrasya Kapı, Pencere Fuarı’nda Sergiledi

Sektörün dev ve prestijli markası Ado Group; 8-11 Mart 2017 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen Avrasya Kapı ve Pencere Fuarı’nda 2’nci ve 5’inci salonda yer alan stantlarında ürün gruplarını tanıtarak, yerli ve yabancı ziyaretçilerini ağırladı.

 

ado 64a

Ado Group; prestijli ürün gruplarını 2. Salon 214 numaralı stant, 5. Salon 513 numaralı stantta sergiledi. Geçen yıla oranla gerek yurt içi, gerekse yurt dışı ziyaretçi katılımının gözle görülür oranda arttığı fuara ilgi beklenenin de üstündeydi.

Fuardan beklentilerinin fazlasıyla karşılandığını dile getiren Ado Group Pazarlama Müdürü Ziya GÜNGÖR; “Standımızı ziyaret eden müşteri gruplarının ADO ürün alternatifleriyle çok ilgili olmaları ve tüm yenilikleri çok yakından takip etmeleri memnuniyet vericiydi” dedi. GÜNGÖR; “Avrasya Kapı ve Pencere Fuarı’nın oldukça verimli geçtiğini, fuarın yenilikleri takip etmek adına faydalı olduğunu” sözlerine ekledi.

Ado Group, 2017 Trend Exhibited at the Eurasia Door, Window Fair

Ado Group, the giant and prestigious brand of the sector; Between 8 -11 March 2017 at the Tuyap Fair and Congress Center in the Eurasian Door and Window Fair 2’nci and 5’nd out of the stand at the stands introduced their product groups, welcoming domestic and foreign visitors.

ado 64b

Powered by OrdaSoft!