beduk group logoBedük Group, 4. Samsun İnşaat Fuarı’na Katıldı 

Bedük Group 22 - 25 Mart 2018 tarihleri arasında Tüyap Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen 4. Samsun İnşaat Fuarı’na katılarak sektör profesyonelleri ile bir araya geldi. PVC sektörüne, alüminyuma, dış cepheye ve cama farklı yorum ve incelikler katmaya devam eden Bedük Group, 4. Samsun İnşaat Fuarı’nda her sene olduğu gibi bu sene de yerini aldı.  

 

 

beduk 1

Samsun İnşaat Fuarı’nda görüşlerini aldığımız Bedük Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Murat BEDÜK, yeni iş bağlantılarıyla fuarın kendileri için oldukça verimli geçtiğine vurgu yaptı.  Bedük Group markasının istikrarlı bir şekilde geliştiğini, yerel ve ulusal pazarda öncü marka olma yolunda ilerlediğini belirten BEDÜK, tüketicilerin güvenini kazanmayı ayrıca kaliteli saygın markalar oluşturmayı amaç edindiklerini vurguladı. Murat BEDÜK; “Bedük Group olarak amacımız; Samsun’dan doğan ulusal bir marka olmak. Bunun için de üretim süreçlerinde en ileri teknolojiyi takip ediyoruz ve kullanıyoruz. Bunu yaparken doğaya saygılı ve uyumlu, sosyal çevreye zarar vermeyen, herkes için en yüksek faydayı sağlayabilecek süreçler üzerine yoğunlaşıyoruz” dedi. 

Tüyap Samsun 4. İnşaat Fuarı’nda; 24 Mart 2018 tarihinde Hampton by Hilton Samsun’da bayileri ile akşam yemeğinde bir araya gelen Bedük Group Yönetim Kurulu Başkanı Murat BEDÜK, yeni yatırımlarla hedeflerini daha da büyüttüklerini ve Türkiye’nin birçok noktasına ulaştıklarını ifade etti.

Bedük Group Showed Up In the 4th Samsun Construction Fair  

Bedük Group participated in the 4th Samsun Construction Fair, held in Tüyap Samsun Fair and Congress Center between March 22 - 25, and found the opportunity to get together with the sector’s professionals therein. 

beduk 0

beduk 2

Powered by OrdaSoft!