winsa resman logoWinsa Samsun’da Resman’la Daha da Güçlü

1957 yılından itibaren Samsun ve Karadeniz bölgesinde, başta cam üretimi olmak üzere farklı alanlarda yapı sektörüne hizmet veren Resman, Winsa ailesine katıldı.

 

 

 

 

 winsa resman w74

Resman’ın 50 yılı aşkındır biriktirdiği deneyim ve yarattığı kaliteli üretim kültürünü, Winsa markası ile daha da ileriye götüreceğini belirten Resul TÜFEKÇİ, Winsa ailesine katılmaktan büyük memnuniyet duyduklarını belirtti. TÜFEKÇİ, “Winsa’nın üstün ısı ve ses yalıtımı sağlayan yüksek performanslı, geniş ürün seçenekleri ile her türlü mimari tasarım için özgün çözümler üretebileceğiz. Bölgemizdeki projelerde veya eski pencere değişimlerinde Winsa’nın sağladığı sistem ve renk alternatiflerinin avantajını yansıtacağız” dedi.

Winsa Pazarlama ve Satış Müdürü Ekrem PURSİN “Resman, sektörümüzde uzun yıllardır bildiğimiz ve iyi ilişkilere sahip olduğumuz bir marka idi. Cam ve diğer alanlarda yaptığı çalışmalar, kaliteli üretim ve yenilikçi uygulamalar ile öne çıkan Resman, Winsa markamızın gücüyle ve sahip olduğumuz geniş ürün yelpazesiyle çok daha başarılı işlere imza atacaktır” dedi. Ekrem PURSİN sözlerini, Resman Winsa ailesine hoş geldiniz diyerek tamamladı.

Winsa is even stronger with Resman in Samsun

Since 1957, in the Samsun and Black Sea regions, Resman has been serving to the building sector in different areas, especially in glass production, It joined the Winsa family.

Powered by OrdaSoft!