yorglas logoCam Merkezi Glasstec Fuarı’na Katıldı

“Hızlı, Yaratıcı, Çözüm Üreten, Global Cam Merkezi” vizyonu doğrultusunda 1974’ten bu yana sektördeki öncülüğü, birikim ve tecrübesiyle faaliyetlerini sürdüren Cam Merkezi, 23-26 Ekim 2018 tarihleri arasında Almanya’nın Düsseldorf şehrinde gerçekleşen Glasstec fuarına katıldı.

 

 

cam merkezi 74a

Bünyesinde cam ticareti üzerine çalışan Yorsan, dekoratif cam üretimi yapan Yorglas ve beyaz eşya sektöründe soğutucu ve fırın camları, ticari soğutucu sektörü için cam ve kapı çözümleri ve interaktif bilgi ekranları için cam çözümleri için hizmet veren Yorim olmak üzere 3 markayı barındıran Cam Merkezi, fuarda en yeni çözüm ve tasarımlarını ziyaretçileri ile buluşturdu.

44 Yıllık Bir Başarı Öyküsü

4 gün süren ve cam sektörünün kalbi haline gelmiş Glasstec fuarı boyunca dünya çapından iş ortakları ile bir araya gelen Cam Merkezi, fuarın 2. günü standında düzenlediği basın toplantısında ise cam sektöründe lider basın kanallarının temsilcilerini ağırladı.

Basın toplantısına ev sahipliği yapan Cam Merkezi Ticaret Direktörü Fabrizio Missich şirketin 44. yılında yaptığı atılım ve yeni yatırımları hakkında detaylı bilgi verdi.

Çok verimli bir fuar geçirdiklerini belirten Cam Merkezi Ticaret Direktörü Fabrizio MİSSİCH: “Müşteri odaklı üretim anlayışımız, sürdürülebilir ve yenilikçi çözümler üretme yetkinliğimizi yansıtıyor ve müşterilerimize de başarıyı getiriyor. 57’den fazla ülkede doğru müşteriye doğru çözümü sunmak için üretim ve müşteri hizmetleri kabiliyetleri ile yeni çözüm ortaklıklarına yatırım yapıyoruz. Müşterilerimize her zaman çok yakınız. Sektörel tüm organizasyonlarda yer alıyor, iş ortaklarımızla sık sık bir araya gelerek onları dinliyor, bölge ve iklimlerinin getirdiği ihtiyaçlarına göre çözümler geliştiriyoruz. Sektörden aldığımız geri bildirimlere istinaden 2017 yılında Bolu’da 2. Fabrikamızı devreye almıştık. 2018 Ekim ayı itibari ile ise Manisa’da hizmet verecek olan Akıllı Fabrikamız ’da üretime başladık’’ dedi.

Cam Merkezi’nden ‘Akıllı Fabrika’ Yatırımı

Nisan ayında temmelleri atılan yeni fabrikalarında üretime başladıklarını duyuran Cam Merkezi Ticaret Direktörü Fabrizio MİSSİCH sözlerine şöyle devam etti “Ekim ayında dekoratif cam üretimimiz yeni akıllı fabrikamızda üretime başladı. Hemen ardından Ticari Dolap sektörü için kapı ve cam üretimimiz ve beyaz eşya hattımız devreye girecek. Endüstri 4.0 çağına uygun, dijital dönüşümünü tamamlamış, online üretim ve izleme hatları ile hizmet verecek olan yeni fabrikamız ülkemizin modern üretim yüzlerinden birisi olacak.”

Endüstriyel cam üretim sektörünün öncüsü Cam Merkezi, Manisa’da temelini attığını yeni Akıllı Fabrikası ile Endüstri 4.0’a geçiş yaparak dijital dönüşümün tüm gerekliliklerini karşılayan, otomasyon ağırlıklı üretim parkuru ile yepyeni bir adım atıyor. Cam Merkezi, 64 dönüm araziye kurulu, 40.000 m² kapalı alanda hizmet verecek olan yeni Akıllı Fabrikasında gücüne güç katacak.

Cam Merkezi Participated in Glasstec Fair

The Cam Merkezi, which has been continuing its activities with the vision of Fast, Creative, Solution-Producing, Global Glass Center and its leadership and experience in the sector since 1974, participated in Glasstec Fair in Düsseldorf, Germany on October 23-26, 2018.

Powered by OrdaSoft!