fenster logoFenster Yapı’dan Avusturya Çıkartması

Fenster Yapı önderliğinde hazırlanan programda, Maco, 3-6 Aralık tarihleri arasında Rehau Bayilerini Avusturya’daki fabrikasında ağırladı.

 

fenster 74a

Fenster Yapı, 1997 yılında Zeki Coşkun ve ortakları tarafından kuruldu. Aynı yıl yerli ve ithal makine parkuru ile Rehau markalı PVC kapı pencere sistemlerinin üretimini yapmaya başladı. Teknolojik yatırımları, hızlı ve kaliteli üretim kapasitesi ve montaj uygulamaları ile sektörün öncü firmaları arasında yerini aldı.

Yapılacak olan projelere ait detayları ve uygulama öncesinde yapılması gerekenleri proje sahipleri ile birlikte yerinde çözerek ve uygun detaylar geliştirilerek müşterilerin güvenini kazandı.

İstanbul başta olmak üzere, Türkiye’nin birçok ilinde aldığı projeleri başarıyla tamamlayıp, yurtdışında başta Azerbaycan ve Rusya olmak üzere Avrupa ve Türki Cumhuriyetlerinde de başarılı birçok projeye imza atan Fenster Yapı, 2014 yılında İstanbul-Sancaktepe’de ortak kurduğu Plater Kaplama ile bu felsefeden vazgeçemediğini bir kez daha kanıtlayarak sektördeki yerini sağlamlaştırdı.

2018 yılında da Alpagu İç ve Dış Ticaret Firmasını kurarak, ürünlerin pazardaki sinerjik etkisi göz önüne alınarak Avusturya- Salzburg’daki Mayer & Co Beschläge GmbH Firması ile anlaştı ve Türkiye Distribütörlüğünü alarak Maco Kapı ve Pencere Aksesuar ürün gruplarının satışını yapmaya başladı.

Fenster Yapı, Maco ile 3-6 Aralık tarihleri arasında hazırladığı program kapsamında Rehau Bayilerini Maco’nun Avusturya’daki fabrikasında ağırladı, misafirlerine Salzburg’u tanıttı. 1. gün Maco Salzburg Fabrikasında ürünlerini tanıttı; ürünlerin yeniliklerinden, avantajlarından bahsetti. Bayilere, Redbull Müzesi ve Salzburg Futbol Sahası gezdirildi. 2. gün Salzburg, Hallstatt gezisinin ardından Maco’nun Triben’de bulunan 2. Fabrikasının ziyareti gerçekleşti. Sonrasında Hellbrunn Noelpazarı gezisi ile gün tamamladı. 3. gün IFT Rosenheim Test Merkezi ziyaret edildi. Ürünlerin testleri izlendi. 4. gün tüm Rehau bayileri memnun bir şekilde yurda döndü.

Fenster Yapı; güçlü bağları, üretimden uygulamaya kadar uzun yıllara dayanan tecrübesi ve gelecekteki yatırımları ile ülke ekonomisine değer katmaya devam edecektir.

Attack to Austria By Fenster Yapı (Construction)

In the program prepared under the leadership of Fenster Yapı, Maco hosted Rehau Dealers in its factory in Austria between December 3-6.

 

fenster 74b

fenster 74c

 

 

 

Powered by OrdaSoft!