akpenAkpen 30 Yılda Büyük Başarılara İmza Attı

Akpen Türkiye’de üretim yapıp dünyanın her noktasına direk veya dolaylı yoldan satış yapabilen sektördeki nadir markalardandır. UPVC ve alüminyum pencere ve kapı sektörünün önemli bir üreticisidir.

 

 

 akpen ozel 1

Aksesuar konusunda uzmanlaşan firmamız, hem takip edilen hem de taklit edilmeye çalışılan bir konuma yerleşmiştir. Ar-ge ve marka yatırımlarına büyük önem veren firmamız, kendi belirlediği yeni hedeflere kararlılıkla, çalışarak başarıyla ulaşmaktadır. Kaliteyi ve fayda vermeyi kendine düstur edinen bir yönetim biçimine sahiptir. O nedenle yıllardır bozulmadan devam eden, kalıcı dostluklar ile ilerleyen, bir ticaret ahlakını inatla sürdürmektedir.

UPVC ve alüminyum pencere ve kapı aksesuarları konusunda üretim yapan en geniş ürün yelpazesine sahip tek firmadır Akpen. Ürettiği ürünlerinin kalitesine verdiği önemden dolayı satılan bütün ürünlerinin arkasında kolayca durabilmektedir. O nedenle Akpen bayilerimiz ürünlerimizin satışı konusunda hep kazanan olmuşlardır. Tercih edilmemizin altında yatan en önemli neden de dürüstlük çizgimizden hiçbir koşulda ödün vermemek olmuştur. Son yıllarda yaşanılan piyasa koşullarında dahi kendimizi düşünmek yerine hep müşterilerimizi önceliğimiz haline getirmişizdir. Çünkü bizi dünya markası yapan, 30 yılda büyük başarılara imza attıran önemli bir misyonumuz var. O da “Hep iyilik eden ol.” Her zorluğa rağmen bu kıymetli misyonumuzu hayatımız merkezinde tutmaya devam edeceğiz.

Gelecek hedeflerimizin başında üretim kapasitemizi güçlendirecek ve standartlarımızı daha da üst seviyelere çıkaracak önemli ve büyük yatırımlara imza atmak var. 2019 yılı içerisinde ayrıca profesyonel kadrolarımızın hedeflerimize uygun şekilde daha da zenginleştirilerek mevcut başarımızı iki katına çıkarmayı planlamaktayız. Bu planı yaparken nereden geldiğimizi unutmadan çizgimizden ödün vermeden yeni keşifler yapmayı hedefledik.

akpen ozel 1b

Bizim olduğumuz ortamlarda ilk beklentimiz kendimizden olur. Bulunduğumuz ortamlara bir şeyler kazandırmayı hedefleriz. Burada ki asıl amaç ise önce ekmeyi bilmektir. O nedenle fuarlardan beklentimiz de ektiğimizi biçebilmektir. Ayrıca pencere fuarının ayrı bir yeri vardır bizde. O ortamda ne kadar büyük bir aile olduğumuzu ve ne kadar çok dostlarımızın olduğunu görürüz. Adeta bir panayır yerini andırır o atmosfer. O nedenle anlamlı ve kıymetlidir bizim için…

Çok uzun uzun anlatmaya gerek yok aslında. Ülkemizin bulduğu ve dünyanın içine savrulduğu bu belirsizlik ortamında temkinli ama hedeflerimizden vazgeçmeden, doğru adımlar atmaya kararlılıkla devam edeceğiz. Çok zorlu bir yolda olduğumuzun bilicindeyiz. Zaten önemli olan zor durumlarda bile ilerlemeyi sürdürmek değil midir gerçek başarı?

Zor zamanların gerçek dostları olabilmek dileğiyle sevgiyle kalın.

Mesut KEFLİOĞLU

AKPEN YÖNETİM KURULU ÜYESİ

Powered by OrdaSoft!