vhs logoVHS, Yurtiçi ve Yurtdışında Pazar Payını Arttırıyor

Hem yurtiçi hem de yurtdışı bazında kısa zamanda tercih edilen bir marka haline gelen VHS, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen 2019 Avrasya Kapı, Pencere, Cam Fuarı’nda yoğun ilgi gördü.

 

 

vhs 76a

VHS, 6-9 Mart 2019 tarihleri arasında İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezinde düzenlenen Avrasya Kapı, Pencere, Cam Fuarı’na bu sene de katıldı. Fuar stantlarında düzenledikleri fuar kokteylinde davetlilerle bir araya gelen VHS, bu sene oldukça fazla katılım gösteren yabancı ziyaretçilerin yoğun ilgisinden oldukça memnundu.

Marka ve ürünlerine dair görüşlerini aldığımız VHS Dış Ticaret Müdürü Rıfat BAYSAL; VHS olarak, ürünlerinin teknik özelliklerini ve kullanım kalitesini sürekli geliştirmeyi kendilerine ilke edindiklerini, kapı ve pencere teknolojisinde çok amaçlı sistem çözümleri ve yüksek performanslı aksesuar çeşitliliği sunduklarını ifade etmiştir. Ayrıca VHS üretim tesisleri ve ürünlerinin, yerli ve yabancı yetkili enstitüler tarafından periyodik olarak uygulanan teknik analizler ve mekanik testlerle kontrol edildiğini belirtmiştir. BAYSAL ayrıca; “Bilinir ve güvenilir bir marka olma hedefiyle çıktığımız yolda, edindiğimiz tecrübe ile kaliteden ödün vermeden daima müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her yıl olduğu gibi bu yıl da ulusal ve uluslararası fuarlara katılarak ürünlerimizi sektör profesyonellerinin dikkatine sunuyoruz. Mart ayında sektörümüzün en önemli ve büyük fuarları olan Avrasya Kapı, Pencere, Cam Fuarı’na katılım göstererek her geçen gün pazar payımızı arttırıyoruz” dedi.

VHS Increases Market Share in Domestic and Abroad

VHS, which has become a preferred brand in both domestic and foreign markets, has attracted great attention at 2019 Eurasia Door, Window and Glass Fair held at Tüyap Fair and Congress Center.,

vhs 76b

Powered by OrdaSoft!