maestro 76 logoMaestro, Pencere Fuarı’nda Ürünlerini Sergiledi

Türkiye’nin öncü profil üreticisi Ege Profil markalarından biri olan Maestro Pencere Sistemleri, 06-09 Mart 2019 tarihleri arasında TÜYAP İstanbul Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşen Avrasya Pencere Fuarı’nda ürünlerini sergiledi.

 

 

maestro 76a

Türkiye’nin öncü profil üreticisi Ege Profil’in bir markası Maestro Pencere Sistemleri, 06-09 Mart 2019 tarihleri arasında TÜYAP İstanbul Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen Avrasya Pencere Fuarı’nda Impact, Vertigo ve Rebel’i tanıttı. Bu yıl 20’incisini düzenlenen, bölgenin en büyük ve en önemli pencere fuarı olma özelliğini gösteren Avrasya Pencere Fuarı, 100’ün üzerinde ülkeden 60 binin üzerinde sektör profesyonelleri ve ziyaretçilerini bir araya getirdi. Fuarda pencereye dair tüm sistemler ve ürünler sergilendi.

“Yeni Ürünümüz Rebel Serimizi Ziyaretçilerle Buluşturmaktan Mutluyuz”

Maestro PVC Pencere ve Kapı Sistemleri Ürün Müdürü Serhat TAYFUR, fuara ve sergiledikleri ürünlere dair yaptığı açıklamada, “Çok farklı ülkelerden birçok üretici ve tedarikçi markanın katıldığı bu fuar her yıl ilgi görüyor. Oldukça önemsediğimiz bu fuarda, sektör liderleriyle iş birliklerimizi güçlendirmekten memnunuz. Yüksek yalıtım sağlayan, kaliteli, dayanıklı ve dört mevsim kullanılabilen ürünlerimizle sektörümüzde fark yaratarak, uzun ömürlü ve çevreye duyarlı üretimimizle ön plana çıkıyoruz. Ürünlerimizi, ziyaretçilerle buluşturmaktan büyük mutluluk duyuyoruz” dedi.

Maestro Exhibits Its Products at Window Fair

Maestro Window Systems, which is one of Turkey’s leading manufacturer of profile, Ege Profil, introduced its products at the Eurasia Window Fair, held at TÜYAP İstanbul Fair and Convention Center, between dates 06-09 March 2019.

 maestro 76b

 

Powered by OrdaSoft!