akpurcek logoAkpürçek PVC; Fuarın Yıldızı Oldu

18-21 Temmuz tarihleri arasında Çaycuma’da gerçekleşen Batı Karadeniz 3. Yapı ve Mobilya Fuarı’na katılan Akpürçek PVC, standına ve ürünlerine gösterilen ilgi ile fuarın yıldızı oldu.

 

 

 akpurcek 77a

18-21 Temmuz tarihleri arasında Çaycuma’da gerçekleşen Batı Karadeniz 3. Yapı ve Mobilya Fuarı’nın açılışı Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa VARANK’ın katılımlarıyla gerçekleşti. Dört gün süren fuar Batı Karadeniz Bölgesinin önde gelen firmalarını bir araya getirdi. Her yıl olduğu gibi bu yıl da fuara katılım sağlayan Akpürçek PVC firması, standına ve ürünlerine gösterilen ilgi ile fuarın yıldızı oldu.

Batı Karadeniz bölgesinin en büyük PVC üretim fabrikası olarak hizmet veren Akpürçek PVC firmasının Genel Müdürü Ünsal AKPÜRÇEK katıldıkları fuarlara dair görüşlerini paylaştı. “Fuarda yeni nesil ve fuara özel ürünlerin tanıtımını yaptık. Standımız ziyaretçilerin en uğrak noktası oldu. Standımıza ve ürünlerimize gösterilen ilgiden dolayı mutlu olduk. Bartın’ı, Batı Karadeniz Fuarı’nda temsil eden bir firma olmak gurur verici. Yenilikçi anlayışımız ile kalite çizgimizden taviz vermeden hizmet sunmaya devam edeceğiz. Fuar boyunca uzak yakın demeden Türkiye’nin her bir yerinden gelip standımızı ziyaret ederek bizleri onurlandıran herkese teşekkür ediyoruz. PVC pencere ve kapı konusunda tüm halkımızı ürünlerimizi görmek ve çayımızı içmek için ofisimize bekliyoruz.” dedi.

Akpürçek PVC; the Star of the Fair

Having attended 3. Western Black Sea Building & Furniture Fair, organized in Çaycuma in between July 18th - 21st, Akpürçek PVC stood out as the Star of the Fair, thanks to the great interest paid to its stand, and to the products it displayed thereat.

akpurcek 77b

Powered by OrdaSoft!