Egepen Deceuninck Montaj Eğitimleri Gaziantep’te Devam Ediyor

Türkiye’nin Penceresi Egepen Deceuninck, 14 Kasım tarihinde Gaziantep Shimall Otel’de bayileri ile bir araya geldi.

 

 

egepen 79 3a

Gaziantep ve çevre illerdeki bayilerin katılımıyla düzenlenen eğitimde, doğru montajın nasıl yapılması gerektiği, montajda karşılaşılabilecek problemler ve bunların çözüm önerileri hususunda önemli bilgiler aktarıldı.

PVC profil sektörünün öncüsü Egepen Deceuninck, 2019 yılında da bayilerine verdiği montaj eğitimlerine tüm hızıyla devam ediyor. Gaziantep  ve çevre illerden toplam 90 bayinin katılımı ile gerçekleştirilen eğitimde Egepen Deceuninck ürünlerinin, kullanıldıkları mekanlarda sağladıkları konfor ve üstün yalıtım özellikleri ile sektörde önemli bir yer aldığı vurgulanırken montajın detayları ve önemi masaya yatırıldı. Pencere ve kapıların, uzun ömürlü yapı elemanları olduğu belirtilirken, profillerin her ne kadar kaliteli olsalar dahi doğru işçilik ve montaj ile birleşmeden yüksek performans gösteremeyeceği vurgulandı. Eğitim, düzenlenen akşam yemeği ile son buldu.

Toplantıya ilişkin konuşan Egepen Deceuninck Pazarlama ve Satış Grup Müdürü Tamer ÖZEN, “Gaziantep ve çevresinde bulunan bayilerimizle gerçekleştirdiğimiz eğitimlerimizden oldukça mutluyuz. İlklerin öncüsü olmanın yaşattığı yolda bayilerimizin varlığı ve desteğiyle verdiği güce teşekkür ediyorum. Egepen Deceuninck; verdiği eğitimler, teknolojiye yaptığı yatırımlar, Ar-Ge çalışmaları, kalite anlayışı ve sürdürülebilirlik politikaları ile Türkiye’de PVC sektörünün nabzını tutmaya devam edecektir.” dedi.

Egepen Deceuninck Assembly Trainings Continues in Gaziantep

Turkey’s Window Egepen Deceuninck met with its dealers at Gaziantep Shimall Hotel on November 14th.

 

egepen 79 3b

Powered by OrdaSoft!