net plasNetplas Ürünleri Sodex 2019’da Yoğun İlgi Gördü

PVC profil ve conta grubunun iddialı üreticilerinden biri olan Netplas, Isıtma, Soğutma, Klima, Havalandırma, Yalıtım, Pompa, Vana, Tesisat, Su Arıtma, Yangın ve Güneş Enerjisi Sistemleri alanında bölgenin en önemli ve tek HVAC&R fuarı olan SODEX’te yerini aldı ve 2-5 Ekim 2019 tarihleri arasında Tüyap’ta gerçekleştirilen fuarda yerli ve yabancı çok sayıda ziyaretçiyi standında ağırladı.

 

net plas 79

PVC ve conta grubunda çelik kapı, çelik kapı kasası, çeşitli endüstriyel ürünler, alüminyum, plastik, ahşap doğrama, otomatik kepenkler, soğuk hava depoları ve buzdolapları için uygun ve zengin ürün yelpazesi sunan firmanın Genel Müdürü Hakan TİRYAKİ fuara ilişkin şunları dile getirdi.: “2 yılda bir yapılan Sodex fuarını çok önemsiyoruz ve mutlaka ürünlerimizle fuarda yerimizi alıyoruz. Bu yıl da gerek ziyaretçi sayısı gerekse sağlanan iş bağlantıları açısından güzel ve verimli bir fuar oldu. Özellikle yabancı ziyaretçilerin standımıza ve ürünlerimize ilgisi yoğundu. Bu durum uluslararası alanda firmamızda üretilen ürün kalitesine ve süreçlere güvenildiğinin bir göstergesi. Biz işimizi severek yapıyoruz ve ürünlerimize güveniyoruz. Yerli üretimi ön planda tutarak müşterilerimizin yanında güçlü bir çözüm ortağı, güçlü bir tedarikçi olarak yürüyoruz. 1000’i aşkın ürün yelpazemizle müşterimizin -butik dahi- tüm conta ve profil beklentilerini çözebilecek kalıphanemiz ile her geçen gün ürün gamımızı geliştiriyoruz.”

Kalıpların hazırlanması, polimerin işlenmesi, siparişlerin eksiksiz, zamanında ulaşması ve karşılaşılan sorunların hızlı bir şekilde çözülmesine kadar geçen tüm süreçlerin planlamasını, üretimini ve servis desteğini kendi bünyesinde entegre bir şekilde çözen Netplas, 39 ülkeye ihracat yapıyor. Orta Doğu ve Kuzey Afrika pazarının yoğun ilgi gösterdiği ve 25-28 Kasım’da gerçekleştirilecek “The Big 5 Dubai” fuarında boy gösterecek olan Netplas, yapı ve inşaat sektörünün de güçlü bir tedarikçisi.

Netplas Products Attract Intensive Attention in Sodex 2019

Netplas, one of the ambitious manufacturers of PVC profile and seal group, took place at Sodex which in the sector of Heating, Cooling, Air Conditioning, Ventilation, Insulation, Pump, Valve, Installation, Water Treatment, Fire and Solar Energy Systems in the region’s most important and the only HVAC & R fair and hosted a large number of local and foreign visitors at the booth held in Tüyap between 2-5 October 2019.

 

net plas 79b

Powered by OrdaSoft!